aktualizacja 

To spotkało polityków PiS w lokalu. Po reakcji ludzi aż wyszli

2281

Życie młodych polityków PiS nie zawsze jest usłane różami. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski, na co dzień zgodni w polityce i w życiu prywatnym, muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi sytuacjami. O tym, co ich spotkało podczas wspólnego wypadu do knajpki, świeżo upieczeni małżonkowie opowiedzieli dziennikarzom.

To spotkało polityków PiS w lokalu. Po reakcji ludzi aż wyszli
Olga Semeniuk i Piotr Patkowski są szczęśliwą parą w życiu i w polityce (Instagram, archiwum prywatne)

Najpierw połączyła ich polityka, potem uczucie. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w pracy. Ona była współpracownicą Michała Dworczyka, a on pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Parą zostali w 2020 roku, a kilka tygodni temu wzięli ślub, o którym głośno było w mediach, bo... panna młoda spóźniła się na ceremonię.

Kilkadziesiąt minut opóźnienia jednak nie zepsuło parze tych wyjątkowych chwil niestety, nawet ten dzień nie był wolny od hejtu i złośliwości ze strony ich opozycyjnych kolegów i ludzi ne Twitterze.

Okazuje się jednak, że para polityków pod pręgierz społeczny wystawiana jest także w codziennym życiu, a wyborcy nie dają im spokoju nawet podczas zwykłego wypadu do knajpy. O ty, co spotkało ich podczas jednego z wyjść, opowiedzieli reporterom "Super Expressu":

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Układ między Ziobrą a Kaczyńskim? Reakcja z Solidarnej Polski
Weszliśmy w sobotę do knajpy, żeby odpocząć, przegadać tydzień i nagle jakiś pan zaczyna googlować w internecie i mówić na głos "o to są ci z PiS-u" - opowiadał Piotr Patkowski.

Wiceminister dodał także, że ze spokojem znosi tego tego typu sytuacje, natomiast jego żona bywa bardziej radykalna. "Olga natomiast ma taką taktykę, żeby to przerywać" - dodał.

W końcu wyszliśmy. My też jesteśmy częścią prywatnego świata, my też mamy prawo wyjść, funkcjonować w świecie - podsumowała wypowiedź męża na łamach tabloidu Olga Semeniuk.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić