Ślub polityków PiS. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski powiedzieli "tak"

321

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski już od dawna nie kryli przed otoczeniem, że łączy ich gorące uczucie. W końcu politycy PiS uznali, że nadszedł czas na przeniesienie związku na kolejny poziom i zaplanowali ślub – oczywiście kościelny! Znamy szczegóły.

Ślub polityków PiS. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski powiedzieli "tak"
Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub. Politycy PiS nie ukrywają przed otoczeniem łączącego ich uczucia (Instagram, olga_ewa_semeniuk)

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się dzięki pracy. Gdy po raz pierwszy się spotkali, ona była współpracownicą Michała Dworczyka, on – pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski z PiS wzięli ślub. Znamy szczegóły

Od 2020 roku Olga Semeniuk i Piotr Patkowski byli już parą. W końcu polityk PiS uznał, że znalazł kobietę swojego życia i postanowił poprosić ją o rękę. Na swoje szczęście usłyszał odpowiedź: "tak" i rozpoczęły się przygotowania do ślubu.

Według ustaleń "Super Expressu" ślub pary ministrów PiS odbył się w sobotę 26 listopada. Jako członkowie partii hołdującej tradycyjnym wartościom, Olga Semeniuk i Piotr Patkowski zdecydowali się oczywiście na kościelną uroczystość, a ich wybór padł na parafię pod wezwaniem św. Wojciecha na warszawskiej Woli

Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy – mówił rozemocjonowany Piotr Patkowski w rozmowie z "Super Expressem".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Piotr Patkowski postanowił zdradzić dziennikarzom, kim byli świadkowie złożenia przez nich przysięgi. Okazało się, że wybór młodej pary padł na wieloletnich przyjaciół.

Świadkową Olgi jest jej wieloletnia przyjaciółka, a moim mój wieloletni przyjaciel, z którym znam się od pierwszej klasy gimnazjum. Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej – relacjonował wiceminister finansów "Super Expressowi".

Olga Semeniuk postanowiła pochwalić się ślubnym bukietem. Świeżo upieczona żona Piotra Patkowskiego umieściła jego zdjęcie na Instagramie. Okazało się, że wiceminister rozwoju i technologii zdecydowała się na wiązankę w odcieniach delikatnego różu.

Zobacz także: Zobacz też: Silna i zamożna Polska według Kaczyńskiego? "Nie pod rządami PiS"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić