BOB| 
aktualizacja 

To tam miała się zacząć pandemia. Chiny zapraszają do Wuhan

1

Wuhan stworzyło film promocyjny, który ma przyciągnąć turystów. Chińskie miasto do dzisiaj ma łatkę miejsca, w którym rozpoczęła się pandemia koronawirusa.

To tam miała się zacząć pandemia. Chiny zapraszają do Wuhan
Wuhan walczy o turystów (Facebook)

W tej chwili nie ma na świecie zbyt wielu osób, które nie znałyby Wuhan. Władze chińskiego miasta jednak z tego powodu nie mają powodów do radości. Popularność jest niechlubna, bo uważa się, że to tam wybuchła pandemia koronawirusa.

Wuhan zaprasza na wakacje

Wuhan jednak postanowiło powalczyć o zmianę niekorzystnego wizerunku. W tym celu stworzono film promocyjny, który ma przyciągnąć turystów z całego świata.

Reklama pokazuje najpiękniejsze miejsca, które można zobaczyć podczas wizyty w Wuhan. 10-milionowa aglomeracja ma się czym pochwalić. Las na mokradłach jeziora Zhangdu, czy Wieża Żółtego Żurawia to charakterystyczne miejsca tego regionu.

Zobacz także: Dezynfekcja ulicy. Codzienność Wuhan
Wuhan nigdy nie wstydzi się pokazać swojego piękna, a ci, którzy je kochają, mają nadzieję, że więcej osób to dostrzeże. (...) Nie możemy doczekać się spotkania z tobą w Wuhan - czytamy na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Chińczycy liczą, że dzięki kampanii reklamowej pozbędą się koronawirusowej łatki. Na razie jednak na tłum turystów nie mogą liczyć ze względu na ograniczenia w ruchu lotniczym w różnych krajach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić