To zdjęcie jest hitem. Tak kiedyś wyglądał Wołodymyr Zełenski

Na jednym z instagramowych profili pojawiło się zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego sprzed wielu lat. Internauci porównują obecnego prezydenta Ukrainy do gwiazd, w tym do... Krzysztofa Ibisza.

To zdjęcie jest hitem. Tak kiedyś wyglądał Wołodymyr Zełenski
Wołodymyr Zełenski (PAP/EPA)

Wołodymyr Zełenski stoi na czele zaatakowanej przez Rosjan Ukrainy. Prezydent nie boi się gróźb Władimira Putina i stara się jak najefektywniej walczyć o swój kraj.

Nie jest to urodzony polityk. Kiedyś bowiem był kabareciarzem, występował w serialach, a ponadto... wygrał "Taniec z Gwiazdami".

Teraz mnóstwo osób patrzy na niego z ogromnym podziwem i szacunkiem. Niektórzy internauci jednocześnie poszukują jego starych zdjęć. Tego, jak kiedyś wyglądał Zełenski, możemy dowiedzieć się z Instagrama.

Nie wiadomo, z którego roku pochodzi to zdjęcie. Wydaje się jednak, że Zełenski mógł wtedy uczęszczać do szkoły średniej lub na studia. Na tej fotografii nie ma zarostu. W jego uchu dostrzegamy natomiast kolczyk.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wołodymyr Zełenski porównany do... Krzysztofa Ibisza!

Stare zdjęcie Zełenskiego wywołało lawinę komentarzy. Internauci piszą, że wygląda jak lider Maneskin Damiano Davd czy Dave Gahan z Depeche Mode. Pojawiło się nawet porównanie do... Krzysztofa Ibisza.

Dziewczyny, ale szczerze i bez ironii, który przystojniejszy - on czy Ibisz? -możemy przeczytać w komentarzach.
Zobacz także: Białoruś dołączy do ataku na Ukrainę? "Jest presja na Łukaszenkę"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić