Tomasz Kammel wyleci z TVP?! Wykonał jeden gest i ruszyły spekulacje

54

Tomasz Kammel zdecydował się na poparcie billboardów organizacji działającej na rzecz LGBT. To sprawiło, że internauci mocno się uaktywnili. Zaczęli przewidywać, że może stracić pracę w TVP!

Tomasz Kammel wyleci z TVP?! Wykonał jeden gest i ruszyły spekulacje
Na zdjęciu: Tomasz Kammel (Instagram)

Zagotowało się na Instagramie. Wszystko za sprawą jednego z najnowszych wpisów Tomasza Kammela. Popularny prezenter telewizyjny wyraził w nim aprobatę dla nowej kampanii organizacji wspomagających ruch LGBT - Miłość Nie Wyklucza i Grupy Stonewall.

Na zdjęciu opublikowanym przez Kammela pojawiły się dwa billboardy. Pierwszy z nich został stworzony przez Fundację Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara, a drugi - przez organizację LGBT.

Na fotografii uchwycono też dwie dziewczyny, które trzymają w rękach tęczowe obrazy. To oczywiście jeden z najważniejszych symboli LGBT.

Tomasz Kammel wzbudził duże poruszenie

Pod fotografią Tomasz Kammel zamieścił krótki, ale wymowny podpis.

Bardzo przyjemnie widzieć billboardy dwóch tak różnych organizacji, którym chodzi o to samo - o dobro dziecka - stwierdził.

Kammel poruszył bardzo wrażliwy temat. Musiał się zatem liczyć z tym, że reakcje internautów będą mocno zróżnicowane. Nie brakuje takich, którzy przewidują, że w ten sposób może zakończyć swoją karierę w TVP!

I po karierze w TVP - pisze jeden z internautów.
Pewnie w "Wiadomościach" będzie to skrytykowane, więc niech pan uważa co pisze, bo straci pracę - dodaje kolejny.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić