Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JKM
|

Rydzyk już tak nie wygląda. Metamorfoza ojca dyrektora

305
Podziel się:

Ksiądz Tadeusz Rydzyk jest bez cienia wątpliwości jednym z najważniejszych duchownych w polskim Kościele. Od jakiegoś czasu unikał występowania przed kamerami. Po roku pandemii postanowił jednak pokazać się publicznie.

Rydzyk już tak nie wygląda. Metamorfoza ojca dyrektora
Taduesz Rydzyk w ostatnim czasie znacznie odmłodniał (PAP)

Niektórzy twierdzą, że Tadeusz Rydzyk od dawna steruje polską polityką. Pewne jest, że z uwagą słuchają go posłowie partii rządzącej, w tym prezes PiS Jarosław Kaczyński. Warto zwrócić uwagę na wygląd zakonnika, który w środę pokazał się publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Tadeusz Rydzyk na sympozjum w intencji Polaków ratujących Żydów. Wzięli w nim udział politycy PiS

76-letni ojciec Rydzyk wystąpił w środę specjalnym sympozjum z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką w Toruniu. Na spotkaniu pojawili się m.in. sekretarz stanu w KPRM Jan Dziedziczak, minister w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski, poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski oraz prezes IPN Jarosław Szarek.

Wielu gości nie dojechało z racji pandemii, ale wierzę, że są obecni z nami dzięki Radiu Maryja i Telewizji Trwam i Radiu Maryja – przywitał zgromadzonych Tadeusz Rydzyk.

Ojciec Rydzyk przeżywa drugą młodość? Pierwszy raz pokazał się publicznie od dłuższego czasu

Patrząc na nagranie z wydarzenia zamieszczone przez Radio Maryja, trudno uwierzyć że Tadeusz Rydzyk jest już znacznie po siedemdziesiątce. Zakonnik prezentuje się naprawdę dobrze. Ma gładką cerę, mocne włosy i nienajgorszą jak na siedzący tryb życia sylwetkę.

Dyrektor Radia Maryja przeżywa chyba drugą młodość. Jego wygląd może szokować znacznie młodszych od niego kapłanów. Wielu z nich wygląda dużo gorzej od zakonnika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(305)
65Piotr
10 miesięcy temu
Tam nie ma rządnych gości trochę urzędników państwowych a gdzie bracia w wierze gdzie izraelici Śmiech na sali A wygląd no cóż gabinety odnowy i zabiegi nie tylko dla pań
Fan
10 miesięcy temu
Mizerny ten nasz kosciol jak Rydzyk jest najwazniejszy.
Kola
10 miesięcy temu
On jest zmęczony liczeniem pieniędzy od emerytów to też ciężka praca!
Hugo
10 miesięcy temu
Jego żeby obsypać złotem to święty Boże mu nie pomoże.i nie piszcie o tym człowieku bo mam mdlosci!
Qqqqqq12
10 miesięcy temu
Wiem kim był
no nie mówcie
10 miesięcy temu
,że przefarbował się na fioletowo...
Dziej
10 miesięcy temu
Wybitny to on jest tylko pod innymi względami
Bogdan
10 miesięcy temu
Ojciec, ojciec... Czyżby ojciec Obajtka?
Marek
10 miesięcy temu
On jest taki jaki chce być, ale co myśleć o tych którzy patrzą w niego jak w obrazek ?
REJ_MOL!!!
10 miesięcy temu
O.T. Rydzyk to jedna z najwybitniejszych postaci w powojennej historii Polski. Ewenementem na skalę światową jest stworzenie przez niego w pełni wolnych mediów, pomimo prześladowań władz komunistycznych i POst-ubeckich oraz niespotykanych dotychczas na tak wielką skalę w Polsce, stałej akcji oszczerstw medialnych. Do dziś O.T. Rydzyk jest statystycznie najczęściej atakowaną osobą w Polsce, pomimo, że zgodnie z wynikami wielu kontroli i prowokacji, ani on, ani stworzona przez niego, dynamicznie się rozwijająca fundacja i szkoła wyższa nigdy nie byli powiązani z jakąkolwiek aferą finansową lub obyczajową. Skala nienawiści wykreowanej przez media lewicowe wobec jego osoby jest „kliniczym” przykładem niszczenia wonności słowa. Wbrew propagandzie lewicowej, jako zakonnik nie posiada też praktycznie żadnego majątku, a radio i TV o międzynarodowym zasięgu powstały i są utrzymywane z datków i darowizn zwykłych obywateli oraz własnej działalności gospodarczej. Coraz więcej osób rozumie, że tylko pełne uniezależnienie mediów od polityków i reklamodawców pozwala poznać prawdę i obiektywnie ocenić rzeczywistość. Pomimo, że ok. 95% programu TV Trwam i Radio Maryja to tematy ściśle religijne i modlitewne, nigdzie indziej nie można poznać tylu niezależnych od aktualnej władzy i „poprawności politycznej” opinii na tematy polityczne, obyczajowe, historyczne, kulturalne itd. Dodatkowo - uniezależnienie od reklamodawców pozwala na rzetelną ocenę szkodliwości wielu reklamowanych produktów – np. wielu popularnych leków. Nie można też pominąć niesamowitych zdolności biznesowych i organizacyjnych O. T. Rydzyka, dzięki którym m. in. bez zagranicznego udziału i zarządzania, duża część mieszkańców Torunia będzie miała tanie ogrzewanie geotermalne. Nie ma się więc co dziwić, że na stworzonej przez jego uczelni wyższej jest więc MBA. Trudno znaleźć w polskiej historii powojennej bardziej zasłużonej osoby dla społeczeństwa polskiego i wolności słowa niż O. Tadeusz Rydzyk. Jak powiedział święty Jan Paweł II: „ Codziennie dziękuję Bogu, że jest takie radio – radio Maryja.”
Anka
10 miesięcy temu
Od kiedy rydzyk to taki obrońca i miłośnik Żydów? Czy nikt już nie pamięta antysemickich audycji i wypowiedzi w jego radiu i TV? Co robił u Kobylańskiego (antysemity) jak razem ze znanym pedofilem w sutannie, niejakim jankowskim, w tajemnicy sobie baraszkowali, na jego odgrodzonej od świata i mediów posiadłości w Urugwaju?
Janek
10 miesięcy temu
Ach Rydzyk nasza mała gwiazda internetu. Następny artykuł proponuję napisać pt.: "gdzie kupuje gacie i jakie nosi"!
Ende
10 miesięcy temu
Co korzysta z tajskich masaży i botoksu kostucha i tak gonię przeoczy
ujujuj
10 miesięcy temu
Jeżeli schudł to będą mieli lżej nieść...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić