Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Tomasz Sekielski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Fani nie mogą w to uwierzyć

5

Tomasz Sekielski zmienił się nie po poznania. Jeszcze w marcu 2019 roku ważył 185 kg. Wtedy lekarze bili na alarm. Dzisiaj to zupełnie inny człowiek. Wypowiedział walkę otyłości i osiągnął swój cel.

Tomasz Sekielski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Fani nie mogą w to uwierzyć
Tomasz Sekielski z prawej. Tak wyglądał w marcu 2019 roku. (ONS)

Tomasz Sekielski dokonał nieprawdopodobnej metamorfozy. Niedawno opublikował na Instagrama selfie, które pokazuje, jak bardzo się zmienił. Wygląda zupełnie inaczej niż w 2019 roku.

W lipcu Sekielski pochwalił się zrzuceniem 70 kilogramów. Mówił, że zamierza dobić do okrągłej setki.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie "powtórne urodziny", które przeżył w dniu 6 sierpnia 2019 roku - podkreśla serwis gwiazdy.wp.pl. Wówczas Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. To znacząco pomogło mu walczyć z doskwierającą nadwagą.

Wziąłem się za siebie. Był moment, że ważyłem blisko 200 kg, miałem poważne problemy zdrowotne. Ponieważ żadna dieta nie dawała rezultatu i przez otyłość nie byłem w stanie się ruszać, padła decyzja, że nastąpi resekcja żołądka To był przełomowy moment dla mnie - mówił Sekielski podczas festiwalu festiwalu Pol'and'Rock.

Tomasz Sekielski po metamorfozie. Fani przecierają oczy ze zdumienia!

"Tomek, to na pewno ty?" - pytają fani Sekielskiego pod selfie opublikowanym przez niego na Instagramie. Są w szoku, że autor "Zabawy w chowanego" przeszedł tak potężną przemianę. Była ona konieczna ze względów zdrowotnych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić