aktualizacja 

Tożsamość męża i ojca wyszła na jaw po 17 latach. Szok w USA

11

Ta historia nadaje się na dobry, hollywoodzki film. Poszukiwany mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych, żyjący pod fałszywym nazwiskiem od 17 lat, oszukujący nawet żonę i dzieci, został aresztowany w Detroit. Przez kilkanaście lat Antran Hall zatajał swoją prawdziwą tożsamość. Mężczyzna został zatrzymany we wtorek.

Tożsamość męża i ojca wyszła na jaw po 17 latach. Szok w USA
Niezwykła historia w USA. Wykiwał rodzinę i policję (YouTube)

Władze w Stanach Zjednoczonych mówią o swoim wielkim sukcesie. Najbardziej poszukiwany mężczyzna w Karolinie Południowej, który ukrywał się pod fałszywym nazwiskiem przez 17 lat, oszukując nawet swoją żonę i dzieci, które nigdy nie znały jego prawdziwej tożsamości, został w końcu wytropiony i aresztowany w Detroit.

Antran Hall, bo tak naprawdę nazywa się mężczyzna, został w 2006 roku skazany przez policję w Karolinie Południowej za handel kokainą i niezatrzymanie się na rozkaz policji.

Problem w tym, że mężczyzna nie stawiał się do wykonania wyroku. Dwukrotnie wysłano za nim list gończy, jednak Hall przepadł bez śladu i słuch o nim zaginął.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezydent Sopotu o sprawie Iwony Wieczorek. "Patrzę z przerażeniem"

Według władz w Stanach Zjednoczonych mężczyzna przez ostatnie 17 lat ukrywał się pod pseudonimem. Przełom w jego sprawie nastąpił na początku 2023 roku, gdy detektywi odkryli informacje, które mówiły o tym, że Hall może znajdować się w Detroit.

Mężczyzna wpadł po 17 latach

W poniedziałek, 26 czerwca 2023 r., policjanci z Detroit przyśpieszyli poszukiwania i zlokalizowali Halla. Według informacji prokuratury, dzień później mężczyzna został zatrzymany.

Po 17 latach wytrwałości, poświęcenia i zespołowej pracy naszych agentów, udało się doprowadzić do zatrzymania jednego z najbardziej poszukiwanych uciekinierów - powiedział szeryf Chrissie Latimore.

Śledczy potwierdzają, że Hall żył pod fałszywą tożsamością. O jego problemach nie miała pojęcia żona oraz dzieci. Hall jest obecnie przetrzymywany w areszcie hrabstwa Wayne. Zostanie wydany z powrotem do Karoliny Południowej.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić