o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Tragedia na Florydzie. W pożarze schroniska zginęły koty

3
Podziel się

Dramat zwierząt rozegrał się w Pet Alliance of Greater w Orlando na Florydzie. Na terenie schroniska wybuchł pożar, który błyskawicznie objął cały budynek. Nie wszystkie zwierzęta udało się uratować. Opiekunowie są zrozpaczeni: "najgorszy koszmar".

Tragedia na Florydzie. W pożarze schroniska zginęły koty
Nie wszystkie zwierzęta udało się uratować z pożaru. Ich opiekunowie są zrozpaczeni (Twitter.com, OCFire Rescue)
bEJyRsUR

Stephen Bardy opublikował oświadczenie na temat pożaru na Facebooku. Dyrektor wykonawczy Pet Alliance poinformował, że budynek schroniska został doszczętnie zniszczony. Podziękował także strażakom za ich poświęcenie.

Widzieć, jak pali się budynek, zdając sobie sprawę, że znajdują się tam zwierzęta, którymi musisz się opiekować i nie móc wejść do środka – jestem wdzięczny, że strażacy narażali swoje życie, aby je uratować – napisał Stephen Bardy na Facebooku.
bEJyRsUT

Pożar w schronisku dla zwierząt. Nie wszystkie udało się uratować

Z pożaru udało się uratować łącznie 45 kotów i 26 psów. Ze względu na niemożność powrotu, zwierzęta zostały skierowane do schroniska w Sanford.

bEJyRsUZ

Niestety, nie wszystkie osobniki udało się uratować. Potwierdzono śmierć co najmniej 13 kotów, a cztery pozostają uznane za zaginione. Przyczyna wybuchu pożaru na razie pozostaje nieznana.

Gdy prowadzisz schronisko, to jest dosłownie ziszczenie twojego najgorszego koszmaru – podkreślił Stephen Bardy na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Potężny pożar w Mediolanie. 20-piętrowy apartamentowiec stanął w ogniu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJyRsVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
txt
miesiąc temu
Dramatem jest ślepota ludzi i nierozpoznanie prawdziwego zagrożenia w świecie. Tematy zastępcze podsuwane przez ściekowców (czyt. dziennikarzy na zamówienie) zamulają ludziom rozum, by ci nie dostrzegali prawdziwych dramatów które, dotykają ludzi prześladowanych za wiarę, gwałconych, zabijanych w celu uzyskania nielegalnie narządów do przeszczepów. Świat a w tym sam papież głowa kościoła rzymskiego wie o morderstwach w ChRL, lecz nie wypowiada się na trudne tematy będąc uwikłany w aferę łapówkarską z KPCh i przyzwala tym samym na niegodziwości i zbrodnie w państwach gdzie komunizm rozwija się w straszliwym tempie. To wszystko dzieje się tu i teraz każdego dnia gdzie my żyjemy codziennością. W Chinach miliony ludzi nie wie czy wróci na noc do domu bezpiecznie. Czy partia nie wyznaczy go na dawcę lub uzna za wroga komunizmu. Zatem przestańcie zajmować się głupotami. Bo czym jest życie kotków w obliczu milionów ofiar ludzkich wciąż groźnego komunizmu.
pies
miesiąc temu
Zginęły koty. Straszna tragedia !Prezydent Biden z pewnością ogłosi żałobę narodową.
Sawietnik
miesiąc temu
Schroniska powinny być tak zbudowane, aby umożliwić ucieczkę zwierzętom podczas pożaru. Np. część klatek, boksów powinna być wykonana z innego materiału, który rozpuszczałby się pod wpływem ciepła. Ponadto zwierzęta powinny być szkolone jak się zachować w czasie pożaru, powodzi, trzęsienia ziemi. Trzeba mówić do nich jak do ludzi. I wielokrotnie powtarzać.
bEJyRsVv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić