Tragedia na obwodnicy Krasnegostawu. Zginęły dwie osoby

43

Tragiczny wypadek na obwodnicy Krasnegostawu (woj. lubelskie). W wyniku zderzenia motocykla i auta osobowego zginęły dwie osoby. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Tragedia na obwodnicy Krasnegostawu. Zginęły dwie osoby
Tragiczny wypadek na obwodnicy Krasnegostawu (woj. lubelskie). Nie żyją dwie osoby. (Policja)

Do tego koszmarnego wypadku doszło we wtorek 22 czerwca ok. godz. 18:00 w Krasnymstawie, na skrzyżowaniu ulic Sokołowskiego i Bojarczuka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący obwodnicą 27-letni motocyklista uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej forda. Siła uderzenia była tak duża, że auto przewróciło się na bok. W wypadku zginął motocyklista i 40-latka kierująca fordem.

Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, iż jadący obwodnicą 27-letni motocyklista (mieszkaniec gminy Krasnystaw) uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej forda. Siła uderzenia była tak silna, że auto przewróciło się na bok - informuje policja.

Kierująca fordem 40-letnia mieszkanka Krasnegostawu oraz motocyklista zostali przetransportowani do szpitala. Niestety pomimo prowadzonych czynności ratunkowych nie udało się uratować ich życia.

Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Przy okazji policja apeluje do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że motocyklistów podobnie jak rowerzystów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.

Zobacz także: Nawałnica w Toruniu. Nagrania internautów z potężnej ulewy nad miastem
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić