o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Anglia. Opublikowała przerażające zdjęcia córki. Wróciła z imprezy

422
Podziel się

Matka 19-latki podzieliła się w internecie przerażającymi zdjęciami. Na fotografiach widać cierpiącą dziewczynę w konwulsjach, po tym, jak podczas wieczornego wyjścia ktoś prawdopodobnie dodał jej czegoś do drinka. Półprzytomna nastolatka trafiła do szpitala. Teraz kobiety próbują ostrzec społeczeństwo przed podobnymi sytuacjami.

Anglia. Opublikowała przerażające zdjęcia córki. Wróciła z imprezy
19-latce prawdopodobnie dodano czegoś do drinka na imprezie. (Facebook)
bEqHilvp

19-letnia Neve Taylor wybrała się w zeszłym tygodniu z przyjaciółmi na miasto, aby świętować złagodzenie restrykcji w Sheffield w South Yorkshire. Przyjemny wieczór przybrał nieoczekiwany obrót, gdy dziewczyna w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Nastolatka w ciężkim stanie po imprezie. "Ktoś dorzucił czegoś do drinka"

Matka nastolatki, Sarah Scott, która znalazła ją na wpół przytomną i zdezorientowaną na miejscu zdarzenia, opisała, jak jej córka stawała się "wiotka i nie odpowiadała". "Jej zęby szczękały, a kiedy była nieprzytomna, jej twarz krzywiła się z bólu. Ciężko było na to patrzeć" - mówi Scott.

bEqHilvr

Kobieta otrzymała telefon od przyjaciół córki o 1.45, którzy powiedzieli jej, że dziewczyna bardzo źle się czuje. Na miejsce wezwano karetkę, a matka od razu wsiadła do samochodu i pojechała do klubu. Dotarła do córki przed pogotowiem. "Wiedziałam, że coś jej podano, gdy tylko ją zobaczyłam, ze względu na rozmiar jej źrenic. Nigdy nie widziałam jej w takim stanie" – powiedziała roztrzęsiona kobieta, cytowana przez "Daily Mail"

19-latka uważa, że ​​do jej napoju wrzucono niezidentyfikowaną substancję. Lekarze potwierdzili, że dziewczyna musiała zostać czymś podtruta. Stwierdzili jednak, że nie potrafią określić jako to substancja, gdyż znajdowała się w jej organizmie w niewielkiej ilości. 19-latkę ułożono w pozycji bezpiecznej i monitorowano przez noc.

bEqHilvx
Leżała na chodniku w błocie. Krzyczała z bólu. Neve jest naprawdę dojrzała, ale wtedy była jak mała dziewczynka i pytała mnie, dlaczego ktoś jej to zrobił – relacjonuje zdruzgotana matka.

Dziewczyna wyznała potem, że ​​zaczęła odczuwać mdłości około 10 minut po pierwszym drinku i wkrótce zemdlała. "Było jakieś dziesięć minut po ostatnim drinku, zaczęłam czuć się źle, więc moi przyjaciele zabrali mnie na świeże powietrze. Wkrótce zaczęłam wymiotować i zasłabłam. Od tego momentu niewiele pamiętam" - mówi.

Wstrząsające nagranie jako ostrzeżenie

Kobiety postanowiły opublikować nagranie chorej nastolatki jako ostrzeżenie dla imprezowiczów. "Obejrzałyśmy razem ten film i obie płakaliśmy, a następnie udostępniłyśmy je na Facebooku, aby spróbować podnieść świadomość" - powiedziała Scott.

bEqHilvy
Nie chcemy, aby przydarzyło się to nikomu innemu, ponieważ tego rodzaju rzeczy będą się nasilać, gdy więcej ludzi zacznie wychodzić na miasto. Konsekwencje mogą trwać całe życie, jeśli nie śmiertelne. Skutki fizyczne zniknęły, ale skutki psychologiczne nadal istnieją - dodała.

Teraz kobiety starają się zachęcić kluby do zwiększenia środków bezpieczeństwa, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. "Mam nadzieję, że to może sprowokować kluby do zweryfikowania swojego bezpieczeństwa, przeszukiwania ludzi, gdy wchodzą i zwiększania środków bezpieczeństwa na parkiecie" - podsumowuje matka 19-latki.

bEqHilvz
Zobacz także: Dramat mieszkańców Nowej Białej. „Ta solidarność jest wyjątkowa”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqHilvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(422)
Gibon
miesiąc temu
Nasza młodzież będzie wychowywana przez pseudo ministra Czarnka na religijną i wtedy będą cyrki.
Dopalacz
miesiąc temu
CZY JUŻ WSZYSCY W POLSCCE MAJĄ ALZHEIMERA I ZAPOMNIELI JAK MŁODZI PADALI JAK MUCHY PO DZIWNYCH SPECYFIKACH KUPOWANYCH W DZIWNYCH SKLEPIKACH ????????????????????????????????? NIECH CHOC JEDEN SIE PRZYZNA, ŻE JEST ZDROWY NA UMYŚLE I NIE STRACIŁ PAMIĘCI... TO CO SIE DZIAŁO ZA PLATFORMY TO WOŁAŁO O POMSTĘ DO NIEBA.. NIE MOGLI W ŻADEN SPOSÓB PORADZIĆ SOBIE ZE SKPEPIKAMI SPRZEDAJACYMI DOPALACZE.. DOPIERO PRZYSZLI MOCARZE Z PRAWICY I ZLIKWIDOWALI WSZYSTKO... I NIE BYŁO DYSKUSJI.. ALE DO TEGO POTZREBA BYŁO ODWAGI... ODWAGI ZIOMKI.. Oj wyglądałaby wyglądałaby... gdyby do tej pory rządził .. Donald niejaki Tusk.. W Polsce pełno byłoby narkodolarów niczym w Amsterdamie...🎶
Dopalacz
miesiąc temu
CZY JUŻ WSZYSCY W POLSCCE MAJĄ ALZHEIMERA I ZAPOMNIELI JAK MŁODZI PADALI JAK MUCHY PO DZIWNYCH SPECYFIKACH KUPOWANYCH W DZIWNYCH SKLEPIKACH ????????????????????????????????? NIECH CHOC JEDEN SIE PRZYZNA, ŻE JEST ZDROWY NA UMYŚLE I NIE STRACIŁ PAMIĘCI... TO CO SIE DZIAŁO ZA PLATFORMY TO WOŁAŁO O POMSTĘ DO NIEBA.. NIE MOGLI W ŻADEN SPOSÓB PORADZIĆ SOBIE ZE SKPEPIKAMI SPRZEDAJACYMI DOPALACZE.. DOPIERO PRZYSZLI MOCARZE Z PRAWICY I ZLIKWIDOWALI WSZYSTKO... I NIE BYŁO DYSKUSJI.. ALE DO TEGO POTZREBA BYŁO ODWAGI... ODWAGI ZIOMKI.. Oj wyglądałaby wyglądałaby... gdyby do tej pory rządził .. Donald niejaki Tusk.. W Polsce pełno byłoby narkodolarów niczym w Amsterdamie...
bEqHilvT
Katok
miesiąc temu
Tiaaaa angole młodzi, oni nigdy nie wiedzą co piją, ćpaja czy wąchaja. Wiecznie nieszczęśliwy naród a mający się za panów świata. Tak jak helmuty.
ZZA ODRY
miesiąc temu
TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ POLSKA PO NOWYM ŁADZIE KACZYNSKIEGO !!
ZZA ODRY
miesiąc temu
TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ POLSKA PO NOWYM ŁADZIE KACZYNSKIEGO !!
ZZA ODRY
miesiąc temu
TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ POLSKA PO NOWYM ŁADZIE KACZYŃSKIEGO !!
70-LATEK
miesiąc temu
... ja bez żadnego trybu ... TVP I TVP Info DO LIKWIDACJI !! UTWORZYĆ NOWE STACJE O INNYCH NAZWACH I ŻEBY NIGDY NIE KOJARZYŁY SIE Z PiS-em I KACZYŃSKIM !! A TYCH POLEGŁYCH KACZYŃSKICH ... USUNĄĆ WRESZCIE Z WAWELU !! TO NIE MIEJSCE DLA NICH. WSZĘDZIE, ALE NIE WŚRÓD KRÓLÓW POLSKI !! NIECH ICH KOŚCIÓŁ POCHOWA U SIEBIE A NIE NA WAWELU JAK TO ZROBIŁ DZIWISZ ... ZA OGROMNE PIENIĄDZE !!
ZZA ODRY
miesiąc temu
TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ POLSKA PO NOWYM ŁADZIE KACZYNSKIEGO !!
ehhh
miesiąc temu
Przynajmniej miała szczęście do przyjaciół, którzy się nią zajęli, zadbali o jej bezpieczeństwo, powiadomili rodziców, pogotowie. Iwona takiego szczęścia nie miała, sama po nocy wracała, nikt nie zadzwonił do jej matki, aby wyjechała córce naprzeciw (nie jest ważne, czy się pokłócili, czy nie, są pewne rzeczy, o które zawsze należy zadbać). I nie wróciła do domu.
Damian Wąsik
miesiąc temu
Faktycznie, te ślady z błota na skórze wyglądają zatrważająco.
Troolo
miesiąc temu
Po pierwszym czy ostatnim drinku.
H.M.
miesiąc temu
Ktoś ci wsypał coś do drinka możesz poczuć lekkie mdłości znieczulenie miejscowe strzępy świadomości. Skandal, skandal magazyny mody. Fast food, fast food poddaj się kontroli. Na pozycjach okopani z nudów ulegamy. Chcemy mieć życie jak z reklamy.
bEqHilvL
Norman
miesiąc temu
A co nas Anglia interesuje. Oni tylko by wykorzystywali ludzi. Jak i przed wojną, tak i po wojnie. To naród bufonów i bezwzględnych bankierów, co by nawet skarpetki zabrali.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić