Tragedia na planie "Mam Talent". Sytuacja wymknęła się spod kontroli

248

Jonathan Goodwin, uczestnik amerykańskiego programu "Mam Talent" został poważnie ranny na planie show. Kaskader miał uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa, wisząc pomiędzy samochodami. Niestety, sytuacja wymknęła się spod kontroli — uczestnik spadł na ziemię. Został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym.

Tragedia na planie "Mam Talent". Sytuacja wymknęła się spod kontroli
Uczestnik "Mam talent" został poważnie ranny podczas show (YouTube)

Do szokującego zdarzenia doszło na planie amerykańskiego programu "Mam Talent" w stanie Atlanta. 41-letni Jonathan Goodwin zaplanował ekstremalny numer. W trakcie niego miał uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa, wisząc pomiędzy dwoma samochodami. Koniec miał być bardzo efektowny — uczestnik miał wylądować na dmuchanym materacu na ziemi.

Kaskader zmiażdżony przez dwa auta

Sytuacja wymknęła się jednak spod kontroli. Na nagraniu, do którego dotarł portal TMZ widać, że mężczyzna został zmiażdżony przez wiszące pojazdy. Po uderzeniu wiszące na 70-metrowej wysokości samochody stanęły w płomieniach.

Później kaskader spadł na ziemię, uderzając się w głowę. Jak informuje "New York Post", mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym i przeszedł już operację. W tej chwili nie ma informacji o stanie jego zdrowia. Jak podaje TMZ, wypadek był tak makabryczny, że załoga na planie myślała, że ​​Goodwin nie żyje.

Nasze myśli i modlitwy kierujemy do niego i jego rodziny. Czekamy na dalsze informacje na temat jego stanu — informuje rzecznik prasowy programu "Mam Talent".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie pierwszy niebezpieczny numer

Jak ustalił lokalny portal 11 Alive, tragedia wydarzyła się w czwartek wieczorem na torze Atlanta Motor Speedway podczas próby do programu. 41-letni uczestnik jeszcze 2 października podzielił się na Twitterze zdjęciem z toru, które podpisał: "Jestem w Atlancie, przygotowując nowy numer kaskaderski. Jestem bardzo podekscytowany!" .   

Dla walijskiego kaskadera to nie jest pierwszy niebezpieczny numer w telewizji. Mężczyzna był finalistą "Britain’s Got Talent" w 2019 roku. W 2020 roku Goodwin trafił do półfinału "America’s Got Talent".

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić