Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Tragedia w Małopolsce. Zamordowano 5-latkę. Szokujące szczegóły

187
Podziel się:

41-letnia Monika R. z Zagórza w Małopolsce przyznała się do zamordowania swojej 5-letniej córki. Zastosowano wobec niej areszt tymczasowy na trzy miesiące.

Matka dziewczynki próbowała się zabić
Matka dziewczynki próbowała się zabić (Agencja FORUM)

41-letnia Monika R. przyznała się do zabójstwa swojej 5-letniej córki Juli. Tragedia miała miejsce w ubiegły czwartek we wsi Zagórze (woj. małopolskie). Podejrzana miała udusić swoje dziecko, a następnie targnąć się na własne życie.

Ranna kobieta została przywieziona do szpitala. Na rękach i nogach miała rany cięte, a na brzuchu ranę kłutą. Była w bardzo złym stanie, tak fizycznym jak i psychicznym.

Przesłuchanie Moniki R. odbyło się w piątek. Przyznała się do winy, a także szczegółowo opowiedziała jak zabiła córkę. Za zabójstwo grozi jej kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Zobacz także: Przepełnione kostnice. Dramatyczna sytuacja w USA

Jeśli okaże się, że kobieta działała pod wpływem silnego wzburzenia, kara może zostać złagodzona do 10 lat. Monika R. na wyrok poczeka w areszcie. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niej areszt tymczasowy na trzy miesiące.

Motyw działania nie jest wciąż znany. Kobieta podczas przesłuchania powiedziała co mogło na nią wpłynąć przed śmiercią. Nie jest to jednak podane do informacji.

To kwestie związane z tym, że występowała w charakterze świadka w innej sprawie, w której występował także jej brat. Szczegółów nie mogę zdradzać – mówi dla Gazety Krakowskiej, rzecznik krakowskiej prokuratury okręgowej Janusz Hnatko.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(187)
Anka
2 lata temu
A cóż może być tak ważne by udusić własne dziecko? Udusić tzn. patrzeć dziecku w oczy jak umiera. Morderczyni - kara śmierci!
Maria
2 lata temu
Stare kobiety rodzą dzieci a potem nie wytrzymują własnego dziecka! Niemal zawsze, gdy jest zabójstwo dziecka, to się okazuje, że matka rodziła po trzydziestce. Natura każe rodzić młodej kobiecie bo tylko taka da sobie radę, tylko taka dużo wytrzyma!
Edwart
2 lata temu
A mi się wydaje że miała depresję a tak mocno kochała córkę że bała się ja zostawić sama i chciała ją wsiąść ze sobą na tamnen świat tylko jej się nie udało ale jak raz już chciała to pewnie to powtórzy biedna kobieta dziecko i rodzina to jest tragedia i współczuję i nie osadajmy
Edwart
2 lata temu
A mi się wydaje że miała depresję a tak mocno kochała córkę że bała się ja zostawić sama i chciała ją wsiąść ze sobą na tamnen świat tylko jej się nie udało ale jak raz już chciała to pewnie to powtórzy biedna kobieta dziecko i rodzina to jest tragedia i współczuję i nie osadajmy
Bezstronny
2 lata temu
Jakie czynniki wpłyneły na te kobiety , że zdecydowały się zabić swoje dzieci ? Jest to bardzo wielka tragedia dla nich jak i dzieci . Oby takich dramatów było jak naj mniej , gdyż żadna matka z błachego powodu nie decyduje się zabić swoje dziecko .
Dziadek
2 lata temu
Śmierć to śmierć kto się tego dopuszcza łopata i do dołu kiedyś ludzie się bali był wyrok śmierci teraz jeszcze takich trzeba utrzymywać
Sprawiedliwy
2 lata temu
Moim zdaniem za zabójstwo powinna być kara śmierci a nie fundować im wakacje za nasze pieniądze
Rob
2 lata temu
Do kamieniłomów o suchym chlebie i wodzie na 12 godzin a nie 500+ nieróbstwo i patologia a w więzieniu lepiej niż w przedszkolu
Hmm
2 lata temu
Ktoś im groził?
Robert
2 lata temu
Powinna zawisnąć na stryczku!
Lila
2 lata temu
Zyjemy w matriksie które zgotowało nam państwo
Magda
2 lata temu
Obserwując "kobiety" w POlityce , aż strach ogarnia, co się z kobietami dzieje. Chamstwo,kłamstwo i nienawiść aż kipi. Nie osądzam tej "matki" bo może miała głębokie rozterki rodzinne, w których jaj nikt nie pomógł.
Hmm
2 lata temu
Nie wiem dlaczego część osob jej broni, zrobiła coś niewybaczalnego... podobnie jak z kobieta która ostatnio wyrzuciła 11 miesięczne dziecko przez okno z 1 piętra, na szczęście przeżyło. Gdyby mężczyzna coś takiego zrobił to ludzie by go zlinczowali... zrobiła co zrobiła, nie próbujcie jej usprawiedliwiać, dla takich kara powinna być tylko jedna
Gość
2 lata temu
To pewnie miało być samobójstwo rozszerzone, z jakiegoś powodu chciała się zabić i nie chciała zostawiać dziecka :(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić