Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Tragiczna śmierć 13-latki. Centrum handlowe wydało oświadczenie

11
Podziel się:

We wtorek doszło do kolejnej tragedii w galerii handlowej. 13-letnia dziewczynka spadła z wysokości w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie. Zginęła na miejscu. Dyrekcja obiektu wydała oświadczenie w sprawie, w którym informuje o swoich dalszych działaniach.

Tragiczna śmierć 13-latki. Centrum handlowe wydało oświadczenie
C. H. Galaxy wydało oświadczenie w sprawie śmierci 13-latki (Wikimedia Commons)

Tragedia rozegrała się we wtorek około godziny 15 w tylnej części Galaxy, w okolicach łącznika między wielopoziomowym parkingiem i nową częścią galerii. 13-letnia dziewczynka spadła z wysokości kilkunastu metrów prosto na betonowy chodnik.

Niestety nastolatka poniosła śmierć na miejscu. Według wstępnych ustaleń śledczych było to samobójstwo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala obecnie prokuratura.

Tragedia w centrum handlowym. Oświadczenie dyrekcji

Dyrekcja Galaxy odniosła się właśnie do tragicznego incydentu, do którego doszło na terenie ich obiektu - podaje "Super Express". W oświadczeniu poinformowano o krokach, jakie zamierza podjąć, by zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Jesteśmy głęboko poruszeni zdarzeniem, które miało miejsce w dniu wczorajszym na terenie łącznika prowadzącego do parkingu należącego do naszego centrum. Podjęliśmy decyzję, aby ten teren objąć szczególnym dozorem oraz analizujemy, co jeszcze możemy zrobić, aby zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości - napisano w oświadczeniu.

"Jednocześnie informujemy, że infrastruktura centrum i parkingu spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i warunkami technicznymi dla tego typu budynków. Co pół roku nasz obiekt przechodzi także obowiązkowe przeglądy techniczne, ostatni, obejmujący także teren łącznika, odbył się w maju tego roku" - dodało kierownictwo Galaxy.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Roziu
3 miesiące temu
Klamstwo ze strony galerii.
Jezus-Zbawici...
3 miesiące temu
Samobójstwo to odpowiedź na beznadzieję świata. Jedyną odpowiedzią jest Jezus ale nie ten religijny. Jezus ewangelii jest miłością ale i sam wymaga miłość w tym beznadziejnym świecie.
Koro
3 miesiące temu
Jaki rząd takie samobójstwa niewielu się udało, ale samobójstw będzie więcej. Czy za Po były zabójstwa w galeriach nie bo nie było takiej potrzeby.
RuchaczTravel
3 miesiące temu
To są straszne choroby te depresje. Przynajmniej już nie cierpi.
Staszek
3 miesiące temu
Współczuję, to smutne że tak w młodym wieku odeszla
Kot
3 miesiące temu
Żadne samobójstwa poprostu za niskie barierki
Kot
3 miesiące temu
Barierki na piętrach za niskie
Adam
3 miesiące temu
A może tylko chciała sobie zrobić selfika i nieszczęśliwie spadła?
ffff
3 miesiące temu
możecie postawić szklane elewacje przez całe piętro, powyżej powiedzmy 2 pietra, wtedy z tych łączników nie będą skakać
wplk
3 miesiące temu
Popełniła samobójstwo a nie "zginęła". Dziennikarze goniąc za sensacją tworzą tytuły sugerujące odpowiedzialność galerii. Jak ktoś chce się zabić to znajdzie sobie sposób. Nie czepiajcie się bogu ducha winnej firmy.
koko
3 miesiące temu
wielka tragedia dla rodziny wspolczuje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić