Małgorzata Duży| 

Nie dotarła do pacjentów. Tragiczna śmierć polskiej lekarki

517

W środę 4 sierpnia doszło to tragedii na londyńskich ulicach. Pod kołami ciężarówki zginęła 41-letnia Marta Krawiec, polska lekarka mieszkająca w Londynie. Jej rodzina jest pogrążona w żałobie.

Nie dotarła do pacjentów. Tragiczna śmierć polskiej lekarki
Dr Krawiec miała 41 lat (Met Police)

Doktor Marta Krawiec uczestniczyła w wypadku z udziałem ciężarówki na ulicach Londynu. Do zdarzenia doszło 4 sierpnia w godzinach porannego szczytu. Gdy służby ratunkowe przybyły na miejsce, stwierdziły śmierć 41-letniej lekarki.

Na razie nie aresztowano nikogo w tej sprawie. Po wypadku kierowca ciężarówki się zatrzymał. Do wypadku doszło w londyńskiej dzielnicy Camden. Polska lekarka jechała rowerem do pracy i nagle uderzyła w nią ciężarówka.

Na miejsce przyjechała karetka, ale kobiety nie dało się uratować. O tragedii zawiadomiono rodzinę kobiety, która jest, jak przekazano, "zrozpaczona i pogrążona w żałobie". Doktor Krawiec pracowała jako pediatra w londyńskiej klinice w Clapham.

Brytyjska policja rozpoczęła śledztwo w sprawie wypadku. Kierowca ciężarówki współpracuje ze służbami. Policja zaapelowała, aby zgłaszali się do niej świadkowie tragicznego wypadku.

Rodzina łączy się w bólu po utracie "ukochanej córki i siostry", podkreślając, że zmarła ona w drodze do pacjentów. "Marta pomagała innym każdego dnia. Jesteśmy zrozpaczeni utratą ukochanej córki i żony. Dziękujemy także wszystkim świadkom oraz tym, którzy pomagają w śledztwie" - mówią bliscy w opublikowanym oświadczeniu.

Zobacz także: Pożary w Europie. "Będą płonęły nawet łąki i trawy"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić