Tragiczny finał halloweenowej zabawy. Zabili ją przerażeni sąsiedzi

34

W Meksyku doszło do tragicznej pomyłki. Młoda kobieta w ramach zabawy halloweenowej przebrała się za ducha i chodziła po okolicy. Jeden z sąsiadów przeraził się tak bardzo, że wystrzelił do niej z broni. Niestety Meksykanka nie przeżyła.

Tragiczny finał halloweenowej zabawy. Zabili ją przerażeni sąsiedzi
Sąsiedzi przestraszyli się przebrania i sięgnęli po broń (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Do tragicznej pomyłki doszło 15 października. Mająca około 20-25 lat kobieta włożyła przerażające przebranie, aby przestraszyć mieszkańców dzielnicy San Miguel Doram w Naucalpan de Juarez. Chodząc między domami wywołała zgrozę wśród okolicznych mieszkańców.

Kobieta przebrała się za płaczącą kobietę, znaną w Ameryce Łacińskiej jako "La Llorona". Według tamtejszych wierzeń duch ten chodzi po Ziemi w rozpaczy po tym, jak w przypływie wściekłości utopił dwoje dzieci w rzece. Przerażająca postać miała dokonać morderstwa po nakryciu swojego męża na zdradzie z inną kobietą. Podobno historia powstała wiele lat temu, aby zniechęcić dzieci do wychodzenia po zmroku.

Mieszkańcy byli przerażeni kreacją młodej Meksykanki. Jeden z nich miał nawet nagrać na wideo, jak ta chodzi po okolicy krzycząc "ay mis hijos", co oznacza "o moje dzieci". Niestety kreacja okazała się na tyle przerażająca, że jedna z osób zaczęła strzelać do przebranej kobiety.

Strzały oddane do kobiety okazały się celne. Młoda Meksykanka zginęła na miejscu zdarzenia. Według lokalnych relacji wystraszony strzelec uciekł po otwarciu ognia. Straż Miejska nie ujawniła tożsamości ofiary i nie odnotowano również żadnych aresztowań. Władze państwowe podobno wszczęły śledztwo w sprawie szokującego incydentu.

Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić