Karolina Woźniak| 

Tragiczny wybuch w USA. Ludzie uwięzieni pod gruzami

4

Wybuch miał miejsce w Baltimore w jednej z dzielnic mieszkaniowych. Lokalni strażacy poinformowali o tym na oficjalnym profilu na Twitterze.

Tragiczny wybuch w USA. Ludzie uwięzieni pod gruzami
W Baltimore eksplodował budynek (Twitter.com, @BCFDL734)

Na profilu Baltimore Firefighters IAFF Local 734 potwierdzono tragiczne doniesienia. W rozmowie z CNN strażacy powiedzieli, że uratowano trzy osoby. Rozpoczęły się akcje poszukiwawcze i ratownicze, które są prowadzone przez Baltimore Special Rescue Operations Team.

W Baltimore eksplodował budynek. Ludzie uwięzieni pod gruzami

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na miejsce zdarzenia wezwano również ratowników i lekarzy. Burmistrz Baltimore, James E. Bentley, w rozmowie z CNN powiedział, że jest świadomy sytuacji. Polityk udał się na spotkanie dotyczące tego tragicznego wypadku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Osoby, które wyciągnięto spod zawalonego budynku, zostały przetransportowane do szpitala. Jedna z osób jest w ciężkim stanie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na profilu na Twitterze poinformowano również o jednej osobie, której zgon stwierdzono na miejscu. Wiadomo, że w budynku przebywało co najmniej 5 osób. Niewykluczone, że znajdowały się tam również dzieci. Nie wiadomo na razie, co było przyczyną wybuchu.

Zobacz także: Zobacz, jak z zamkniętego placu skradziono nissana patrola
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić