Tragiczny wypadek na plaży w USA. Parasol zabił kobietę

9

Na jednej z plaż w Karolinie Południowej doszło do tragicznego wypadku. Silny wiatr wyrwał z piasku źle zabezpieczony parasol, który następnie uderzył w 63-latkę. Kobieta z raną klatki piersiowej trafiła do szpitala. Mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się jej uratować. Zmarła niecałą godzinę po wypadku.

Tragiczny wypadek na plaży w USA. Parasol zabił kobietę
Parasol zabił 63-latkę. (Pixabay)

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę w Garden City nad Oceanem Atlantyckim. Około godziny 12.40 wzmógł się silny wiatr, który wyrwał parasol z piasku. Parasol trafił w 63-letnią Tammy Perreault, która wypoczywała w tej okolicy.

Parasol zabił kobietę

Parasol uderzył kobietę w ramię i klatkę piersiową. Ciężko ranna 63-latka trafiła do szpitala. Niestety niecałą godzinę po zdarzeniu zmarła.

To straszna wiadomość i wiemy, że nasza społeczność cierpi. Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi ofiary, którzy przeżywają teraz ten trudny czas — powiedział rzecznik departamentu zarządzania kryzysowego hrabstwa Horry.

Służby wciąż badają szczegóły tego zdarzenia. Kobieta była ważnym członkiem lokalnej społeczności. Wiele osób dobrze ją znało i darzyło szacunkiem. Na profilu jednego z lokali przy plaży pojawiła się nawet wiadomość na temat śmierci kobiety.

Dziś z ciężkim sercem opłakujemy stratę drogiej przyjaciółki i życzliwej miejscowej, Tammy Perreault. Niektórych rzeczy nigdy nie zrozumiemy, ale wiemy, że o tej kobiecie nie można powiedzieć złego słowa. Być tak serdeczną jak ona dzień w dzień powinno być celem dla wszystkich - czytamy we wpisie.

Przypadek 63-letniej Tammy nie jest odosobniony. Źle zabezpieczone parasole na plażach w Stanach Zjednoczonych zraniły lub zabiły znacznie więcej ludzi. Jak przekazuje agencja rządowa U.S. Consumer Product Safety Commission, w latach 2010-2018 mogło dojść nawet do około 2,8 tys. podobnych wypadków.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Wakacje 2022. Oto najpopularniejsze kierunki
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić