Trójmiasto. Konflikt na obwodnicy, doszło do rękoczynów

61

Stojący w korku na trójmiejskiej obwodnicy kierowcy mieli w piątek niezłe widowisko. Podczas długotrwałego postoju dwóch mężczyzn nagle wysiadło ze swoich samochodów i wdało się w bójkę. Doszło nawet do użycia gazu pieprzowego.

Trójmiasto. Konflikt na obwodnicy, doszło do rękoczynów
Na obwodnicy w Trójmieście nagle doszło do poważnej bójki (YouTube)

W internecie pojawiło się nagranie ukazujące nietypową bójkę, do której doszło w piątek na trójmiejskiej obwodnicy. Gdy auta leniwie stały w długim sznurze, w pewnym momencie z samochodów wysiadło dwóch mężczyzn, którzy z niewiadomego powodu byli na siebie wyraźnie zdenerwowani.

Bójka na trójmiejskiej obwodnicy

Kierowcy zaczęli okładać się pięściami i kopniakami, szamotając się pośród stojących samochodów. Jeden w mężczyzn nagle wyciągnął coś, co przypominało gaz pieprzowy i prysnął nim z kierunku przeciwnika. Wtedy nagranie się urywa, nie wiadomo więc, w jaki sposób zakończył się ten incydent.

Policja otrzymała już zgłoszenie w tej sprawie i rozpoczęła już działania w kierunku ustalenia okoliczności zdarzenia, w tym konkretnie w sprawie uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Jako dowód funkcjonariusze udostępnili nagranie dostępne w sieci.

Policjanci z komisariatu w Osowej odebrali zgłoszenie, że na obwodnicy na wysokości zjazdu na Matarnię kierowca mercedesa kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego oraz prysnął mu w twarz najprawdopodobniej gazem pieprzowym - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku portalowi Trójmiasto.pl
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić