Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Wróciła w innym ubraniu. 3-latka opowiedziała, co się stało w żłobku

5
Podziel się

Trudno uwierzyć, o co oskarżony został ten 16-latek. Praktykant w żłobku usłyszał zarzuty zgwałcenia i molestowania seksualnego ośmiu małych dzieci podczas wykonywania służbowych obowiązków.

Wróciła w innym ubraniu. 3-latka opowiedziała, co się stało w żłobku
16-letni pracownik żłobka stanął przed sądem w sprawie przestępstw seksualnych wobec dzieci (Getty Images)
bEUXTZit

Jayden McCarthy, który ma teraz 18 lat, jest oskarżony o molestowanie seksualne dzieci w wieku od dwóch do czterech lat podczas pracy w żłobku w Torquay w lipcu 2019 r. Zarzuty wyszły na jaw po tym, jak 3-letnia dziewczynka opisała napaść swojej matce.

Nastolatek molestował dzieci w żłobku. Trwa proces

Szesnastoletni pracownik żłobka w poniedziałek stanął przed sądem. Prokurator Jason Beal przedstawiając sprawę, powiedział, że "napaści te miały różny stopień, począwszy od dotykania dziecka przez ubranie w miejscach intymnych po gwałt oralny". Zidentyfikowano łącznie 13 przypadków molestowania na ośmiorgu dzieci.

bEUXTZiv

16-latek przed rozpoczęciem pracy w żłobku w marcu 2019 roku rzekomo przedstawił referencje i nie był objęty zakazem pracy z dziećmi. Przeszedł dalsze szkolenia i "nie budził żadnych obaw". Według niektórych pracowników McCarthy zachowywał się niedojrzale, ale przypisywano to jego młodemu wiekowi – powiedział prokurator.

Incydenty wyszły na jaw, gdy trzyletnia dziewczynka powiedziała matce, co wydarzyło się pewnego dnia w żłobku, kiedy wróciła do domu innych ubraniach niż te, które miała na sobie wcześniej tego dnia. Rodzice dziecka skontaktowali się ze żłobkiem, a McCarthy został zawieszony na czas dochodzenia.

bEUXTZiB

Policja przesłuchała dziewczynkę, po czym przejrzała 250 godzin nagrań z monitoringu w żłobku. "Oskarżony został przyłapany na monitoringu, kiedy dokonywał napaści seksualnych na dzieciach w różnych dniach w okresie od 10 do 29 lipca" – policja powiedziała w sądzie.

McCarthy usłyszał zarzuty trzech gwałtów i trzynastu napaści seksualnych na dzieciach w wieku poniżej 13 lat. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Jego proces nadal trwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUXTZiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Vvg
7 miesięcy temu
Dać go do celi z O.G. to poczuje jak to jest.
Viki
7 miesięcy temu
W tej Ameryce wszelki diabeł siedzi.
Złośnica
7 miesięcy temu
16 latek również może już pracować w Polsce jako młodociany pracownik z ograniczeniem godzin pracy, nie wiem skąd takie zdziwienie Państwa?
bEUXTZiX
Bogusław G/Bu...
7 miesięcy temu
Niezłe w Ameryce mają prawo, że do opieki nad dziećmi zatrudniane są dzieci. Niech żyje Ameryka!
Martusia
7 miesięcy temu
Jakim cudem dziecko pracowało z dziećmi?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić