Wielka Brytania. "Masakra" na lotnisku. Polacy pokazali, co się działo

162

Ogromna bijatyka miała miejsce na lotnisku w Luton w Wielkiej Brytanii. W jej wyniku 3 osoby zostały poważnie ranne. Siedemnaście zostało aresztowanych. Obecni na lotnisku Polacy nagrali incydent i opublikowali w sieci.

Wielka Brytania. "Masakra" na lotnisku. Polacy pokazali, co się działo
Do bijatyki doszło na lotnisku w Luton. (Twitter)

Media społecznościowe obiegł filmik z lotniska w Luton w Wielkiej Brytanii. W strefie wolnocłowej doszło do ogromnej bójki. Na opublikowanym wideo widać plamy krwi na podłodze terminalu, popularnym wśród tanich linii lotniczych, w tym Wizzair i Easyjet. Osoby, które nie brały w udziału w bijatyce, szukały schronienia w sklepach i restauracjach.

W wyniku bijatyki 4 osoby zostały ranne, a 3 z poważnymi obrażeniami przewieziono do szpitala. 17 innych zostało aresztowanych w celu przesłuchania. Obecni na lotnisku ludzie krzyczeli i błagali o zaprzestanie przemocy.

Wśród zgromadzonych byli Polacy. To właśnie oni zarejestrowali film, który krąży w sieci. - Masakra - komentuje na gorąco nagrywający incydent mężczyzna.

"Jesteśmy zszkowani i zasmuceni"

Rzecznik lotniska wypowiedział się dla "The Independent". Powiedział, że wszyscy na lotnisku są "zszokowani i zasmuceni". - Stosujemy politykę zerowej tolerancji dla przemocy i nadal pomagamy policji w dochodzeniach. Chcielibyśmy przeprosić wszystkich pasażerów - powiedział.

Sprawą zajmuje się policja. Funkcjonariusze z Bedfordshire potwierdzili, że ​​prowadzą dochodzenie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić