o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Trump przesadził. YouTube zawiesił konto prezydenta USA

48
Podziel się

Kolejny serwis społecznościowy zawiesił konto Donalda Trumpa. Tym razem to YouTube. Konto będzie zawieszone przynajmniej przez tydzień.

Trump przesadził. YouTube zawiesił konto prezydenta USA
(PAP, EPA)
bEhTnrLp

We wtorek wieczorem czasu amerykańskiego YouTube oświadczył, że przez minimum tydzień Donald Trump nie będzie mógł przesyłać nowych treści na swój kanał. Powodem ma być naruszenie polityki YouTube. Chodzi o nagranie, które miało podżegać do przemocy. O jakie dokładnie nagranie chodzi, nie sprecyzowano.

Po analizie i w świetle obaw o potencjalną przemoc usunęliśmy nowe treści przesłane na kanał Donalda J. Trumpa za naruszenie naszych zasad. Ma teraz pierwsze ostrzeżenie i tymczasowo uniemożliwiamy przesyłanie nowych treści przez minimum 7 dni - oświadczył YouTube.
bEhTnrLr

Decyzja motywowana była ostatnimi atakami na Kapitol. Podczas obrad Kongresu uczestnicy wiecu poparcia dla Donalda Trumpa wtargnęli do budynku, gdzie doszło do zamieszek. Kilka osób zginęło, wiele zostało rannych.

Biorąc pod uwagę ciągłe obawy związane z przemocą, będziemy również na czas nieokreślony wyłączać komentarze na kanale prezydenta Trumpa, tak jak to zrobiliśmy w przypadku innych kanałów, w których w sekcji komentarzy znajdowały się treści budzące obawy co do bezpieczeństwa - informuje YouTube.

Jako pierwszy decyzję o zablokowaniu konta Donalda Trumpa podjął Twitter. Tam jednak ustępujący powoli z urzędu prezydent nie będzie mógł wrócić - konto zostało zawieszone na stałe.

bEhTnrLx
Zobacz także: USA. Koniec prezydentury Donalda Trumpa. "Poważny problem dla PiS"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhTnrLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
Gość
5 miesięcy temu
Ciekawe czemu nie byli tacy “demokratyczni” jak BLM robilo zadymy i to duzo wieksze?
jan
5 miesięcy temu
Bojkot dla FB, Twiter i Instagram. Zablokować manipulatorów.
demokracja
5 miesięcy temu
Teraz wyraznie już widać kto rządzi. Politycy to marionetki multimiliarderów. Taka to demokracja : społeczeństwo wybiera ale miliarderzy wystawiają kandydatów, hahahaha, taka to demosracja.
bEhTnrLT
Oko
5 miesięcy temu
Co nas obchodzi burdel w USA. W Poznaniu już się kręcą lichwiarze aby przejmować Polskie interesy często wielopokoleniowe. To jest problem. To Morawiecki ich zaprosił? Bo on jest od nich!!!
SCU
5 miesięcy temu
cukerbergi ...cenzorzy ...wolności słowa ....
124rq
5 miesięcy temu
jak zawsze "wg. nas, naszym zdaniem, wydaje nam się" ale żadnych konkretów, sąd kapturowy. cenzura polityczna
krys57
5 miesięcy temu
Wróciła cenzura ale ta jest gorsza niż za PRL, jeszcze oskarki i julki zapłaczą
noel
5 miesięcy temu
Cenzura była zawsze i wszędzie, obecna jest też obecnie i też tak będzie w przyszłości. Nieodłącznie wraz z cenzurą występuje propaganda. Występuje ona, tak samo jak cenzura od zawsze. Inne nazywanie tych zjawisk i ich demokratyzowanie zależne jest tylko od tego, kto sprawuje władzę i jakie jego zdaniem wartości należy wskazywać jako te pożądane i dobre, a które zaś należy zwalczać, obrzydzać czy dyskredytować. Wnioski każdy winien wyciągać sam a zdanie, które każdy indywidualnie sobie wyrobi na dany temat czy tematy, podawane czasami w zwielokrotnionym przekazie, by ten dany przekaz bardziej uwiarygodnić i uczynić dominującym w świadomości szerokiego audytorium, zależy tylko od inteligencji poszczególnych osób i umiejętności krytycznego myślenia. To cała tajemnica tzw. pijaru i naprawdę nie jest to nic szczególnego, przy odrobinie zdroworozsądkowego myślenia.
anii
5 miesięcy temu
Panie prezydencie Tramp niech Pan się nie daje jesteśmy z panem najwyższy czas zacząć walkę niech Bóg ma Amerykę w opiece
różnica
5 miesięcy temu
No i tak się traktuje terrorystę w normalny kraju, gdzie prawo znaczy prawo a sprawiedliwość, sprawiedliwość. Natomiast w sPISdolonym kaczystanie takich bandytów dodatkowo się nagłaśnia!
Jacek.
5 miesięcy temu
Jest to ostrzeżenie jak może wyglądać życie w demokracji, każdy polityk będzie musiał się liczyć z koncernami. Nic dobrego dla nas w tym nie widzę.
gość
5 miesięcy temu
Tramp Najlepszy prezydent po Reganie
ave
5 miesięcy temu
rodschildostwo musi zniknąć jedyna droga do sw pokoju
bEhTnrLL
wir
5 miesięcy temu
skasować portale społecznościowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić