Turysta skrytykował jezioro. "Za daleko do najbliższego McDonalda"

13

Serwisy internetowe obfitują w rozmaite recenzje atrakcji turystycznych. Uwagę może przykuwać jednak ta, wystawiona przez jednego z turystów walijskiemu jeziorze. Mężczyzna skrytykował miejsce twierdząc, że jest stamtąd "za daleko do najbliższego McDonalda".

Turysta skrytykował jezioro. "Za daleko do najbliższego McDonalda"
Nie spodobało mu się jezioro. O wszystko obwinił "mafię spożywczą" (Getty Images, TripAdvisor)

Na portalu TripAdvisor jeden z turystów wystawił negatywną opinię o walijskim jeziorze Llyn Tegid w Gwynedd, znanym także jako jezioro Bala. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie recenzja, którą zamieścił mężczyzna. Turysta wyraził swoje niezadowolenie, że w pobliżu nie znajduje się żadna restauracja typu fast food.

Niecodzienna recenzja jeziora. "Za daleko do McDonalda"

W istocie, najbliższy McDonald's znajduje się 23 mile (ok. 37 km) od walijskiego jeziora. Zdaniem mężczyzny taka sytuacja jest "niezwykle niepokojąca". Powoduje to bowiem zawiązywanie się "mafii spożywczych", które windują ceny jedzenia.

Ludzie muszą pamiętać, że McDonald to uniwersalna restauracja i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jestem bardzo rozczarowany, że mafia spożywcza uniemożliwiła otwarcie tutaj w pobliżu McDonalda – można przeczytać w recenzji.

Llyn Tegid to największe naturalne jezioro w Walii. Słodkowodne wody są domem dla siei, ryb z rodziny łososiowatych. Jezioro jest zasilane przez rzekę Dee, która ma swoje źródło w malowniczym Parku Narodowym Snowdonia.

"Lokalna mafia spożywcza". Internauci wyśmiali recenzję turysty

Recenzja spotkała się z negatywnymi komentarzami w mediach społecznościowych. Jeden z internautów postanowił w żartobliwy sposób skomentować wpis zamieszczony na portalu TripAdvisor.

Jako okoliczni mieszkańcy również jesteśmy oburzeni, że lokalna mafia spożywcza zmusza nas do jedzenia najwyższej jakości produktów regionalnych – napisał na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kolejny użytkownik dodał, że oczekiwania turystów są zdecydowanie zbyt wygórowane. Podkreślił, że lokalne jedzenie jest dużo zdrowsze od tego oferowanego w fast foodach.

To niesamowicie przygnębiające, że turyści mają takie oczekiwania, gdy najwyższej jakości mięso jest dosłownie na wyciągnięcie ręki – napisał.

Obejrzyj także: McDonald's wybrał Polskę. Takiej oferty w Europie jeszcze nie było

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić