Tusk stanął przy wnuku. Jedna rzecz rzuca się w oczy

381

22 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Dziadka. Donald Tusk, który ma już pięcioro wnucząt, pokazał wyjątkowe zdjęcie z jednym z nich. "Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka" - napisał na Facebooku. Jednej rzeczy nie da się ukryć. Wkrótce chłopiec przerośnie polityka!

Tusk stanął przy wnuku. Jedna rzecz rzuca się w oczy
Donald Tusk (Instagram)

Donald Tusk w 1978 roku wziął ślub z Małgorzatą Sochacką. Mają dwójkę dzieci: syna, Michała, który zajmuje się analizą, marketingiem i PR-em oraz córkę, Katarzynę — blogerkę modową. Lider PO ma także pięcioro wnucząt.

Donald Tusk z okazji Dnia Dziadka

Były premier regularnie pokazuje wnuki w mediach społecznościowych i chwali się czasem, który z nimi spędza.

Z okazji Dnia Dziadka Donald Tusk opublikował na Facebooku zdjęcie. Pozuje na nim ze swoim najstarszym wnukiem, który ma prawie 14 lat. Obaj stoją odwróceni do siebie tyłem. Lider PO żartuje, że wciąż jest wyższy od wnuka, ale tylko "minimalnie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Maserak opowiada o swoim synku. Czasem domaga się wyłączenia tv!
Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka. Wciąż jestem (minimalnie!) wyższy od najstarszego wnuczka! - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Zdjęcie z wnuczkiem wywołało ogromne zainteresowanie. Ma już 20 tys. polubień i ponad 400 udostępnień. Skomentowano je ponad tysiąc razy. Wiele osób złożyło życzenia z okazji Dnia Dziadka i pochwaliło relacje polityka z wnukiem.

Pan jest superancki, Panie Donaldzie. Naturalny i taki swój. Pozdrowienia dla całej rodziny
Młody musi podrosnąć! Mieć takiego dziadka, to radość i zaszczyt! Wszystkiego dobrego życzę
Super, dziadek i premier. Wszystkiego najlepszego dla pana i wszystkich członków rodziny. Jest pan niesamowitym człowiekiem — czytamy w komentarzach pod zdjeciem.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić