Tychy. Ciało martwej 28-latki w mieszkaniu. Zwłoki były owinięte folią

47

Ciało martwej kobiety znajdowało się w jednym z mieszkań w bloku w centrum Tych. Zwłoki były owinięte folią. Funkcjonariusze namierzyli już podejrzanego w tej sprawie — jest to 40-letni konkubent 28-latki, który sam zadzwonił na policję. Został zatrzymany na cmentarzu.

Tychy. Ciało martwej 28-latki w mieszkaniu. Zwłoki były owinięte folią
Policja (Pixabay)

Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem w centrum Tych. Policjanci otrzymali zgłoszenie od nieznanego mężczyzny, że w jednym z mieszkań przy ulicy Sienkiewicza znajduje się ciało 28-letniej kobiety. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, potwierdzili te doniesienia.

Ciało 28-letniej kobiety w folii

Jak poinformował portal 112tychy.pl, ciało kobiety było zawinięte w folię. W rozmowie z portalem prokuratura potwierdziła te doniesienia. Jednak ze względu na dobro śledztwa, prokuratura nie informuje, czy kobieta miała widoczne obrażenia.

Jak poinformowała TVN24 Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji, 28-letnia kobieta zmarła najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorem. Śledczy czekają teraz na wyniki sekcji, która zaplanowana jest na czwartek.

Na policję zadzwonił 40-letni konkubent kobiety

Okazało się, że na policję zadzwonił 40-letni mężczyzna, z którym mieszkała kobieta. Policja podejrzewa, że może on mieć związek z tą sprawą. Został zatrzymany w rejonie cmentarza w Knurowie, skąd powiadomił służby.

Mężczyźnie nie przedstawiono jeszcze zarzutów. Dzisiaj ma być przesłuchiwany. Przesłuchiwani są również świadkowie.

Tam czekał na policję i tam został zatrzymany. Pozostaje do dyspozycji prokuratora - dodaje rzeczniczka.
Zobacz także: Złożyły się jak domek z kart. Wyburzanie kominów w Australii
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić