Tylko spójrz, co Krystyna Pawłowicz ma na głowie! Internauci szaleją

343

Była posłanka PiS, a obecnie sędzia TK Krystyna Pawłowicz nie przestaje zaskakiwać internautów. Tym razem podzieliła się zdjęciem z okazji minionych Mikołajek i nadchodzących świąt. Na nim Pawłowicz prezentuje się w czapce Mikołaja.

Tylko spójrz, co Krystyna Pawłowicz ma na głowie! Internauci szaleją
Krystyna Pawłowicz pokazała świąteczne zdjęcie (Twitter @krystynapawłowicz)

"Mikołaj odwiedzi grzecznych" - napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Podpisała tak zdjęcie, na którym była posłanka PiS prezentuje się w czapce Mikołaja. Pawłowicz zrobiła sobie zdjęcie w domu, w otoczeniu aniołów — prezentów dla niej z poprzednich lat.

Pawłowicz w czapce Mikołaja

Są to najprawdopodobniej spóźnione życzenia z okazji Mikołajek, na co zwrócili uwagę niektórzy internauci. Pawłowicz zareagowała szybko:

Nie tylko. [Mikołaj chodzi - przyp. red.] przede wszystkim w noc Wigilijną - odpisała Pawłowicz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pawłowicz o sytuacji na Białorusi

Pawłowicz odniosła się też do obecnej sytuacji w Rosji i na Białorusi, w tym na granicy polsko-białoruskiej. Odpowiadając na jeden z komentarzy internautów, napisała, że "Łukaszenka ani Putin nie muszą się przebierać za Mikołaja, by doprowadzać ludzi i  dzieci do śmierci".

W komentarzach pod postem sędzia TK przyznała, że "prawdziwego Mikołaja już nie ma", a to, co widać na zdjęciu to jedynie "zabawa oraz próba naśladowania go". Fani Pawłowicz proszą, aby taki Mikołaj ich odwiedził, na co sędzia odpowiadała, że "przeprowadzi test na grzeczność".

Komentarze internautów

Post skomentował między innymi kontrowersyjny polityk Solidarnej Polski z Zachodniego Pomorza Dariusz Matecki. "Serdeczne pozdrowienia Pani Profesor! Wszystkiego dobrego!" - napisał.

Zobacz także: Wrzawa po wpisie Pawłowicz. Ochojska odpowiada
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić