Udawała, że nie żyje. Reakcja jej psów jest hitem internetu

73

Niecodziennym filmem podzieliła się ze światem pewna Kanadyjka. Kobieta postanowiła udawać martwą, aby sprawdzić, jak zareagują na to jej psy. Zwierzęta wykazały się ogromną przytomnością umysłu, czym szybko skradły serca internautów.

Udawała, że nie żyje. Reakcja jej psów jest hitem internetu
Kobieta padła na ziemię. Psy natychmiast zaczęły jej bronić (TikTok)

Sasha Poldmaa zamieściła na TikToku film ze swojego gospodarstwa rolnego. Na nagraniu widać, że przed kobietą znajduje się stado bydła, a tuż obok niej stoją trzy przy pasterskie rasy border collie. W pewnym momencie Kanadyjka pada na ziemię niczym rażona piorunem.

Krowy wydają się zaskoczone obrotem sprawy i natychmiast cofają się o kilka kroków. Po chwili jednak do akcji wkraczają psy. Obwąchują ciało właścicielki, a następnie podchodzą do bydła, zmuszając stado do rozproszenia.

Pokazała reakcję swoich psów. Film szybko stał się hitem

Kanadyjka podkreśla, że psy chciały w ten sposób zapobiec ewentualnemu stratowaniu jej przez bydło. Dodaje, że choć krowy najprawdopodobniej by jej nie skrzywdziły, psy chciały mieć pewność, że ich właścicielce nie stanie się nic złego.

Psy są najlepsze – napisała pod filmem.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci zachwyceni zachowaniem trzech border collie. "Nie zasługujemy na psy"

Klip szybko stał się hitem sieci. W ciągu blisko trzech tygodni zebrał ponad 8 mln wyświetleń. Internautom bardzo spodobało się zachowanie czworonogów.

Nie zasługujemy na psy. Są lojalne wobec właściciela, nawet gdy wydaje im się, że nie żyje – zauważyła jedna z komentujących.
Masz dobrze wyszkolone psy. znają się na swojej pracy i potrafią zapewnić człowiekowi bezpieczeństwo – podkreślił inny użytkownik TikToka.

Obejrzyj także: Niedźwiedź przechodził do psów przez mur. 17-latka z USA postanowiła ich bronić

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić