Ukradł auto z 3-latkiem w środku. Nie uwierzycie, gdzie porzucił dziecko

17

W jednym z miast na Florydzie w USA doszło do przerażającego zdarzenia. Pewniem mężczyzna ukradł samochód z dzieckiem w środku. 3-latek spał w foteliku z tyłu pojazdu.

Ukradł auto z 3-latkiem w środku. Nie uwierzycie, gdzie porzucił dziecko
Moment porzucenia dziecka (YouTube, WESH 2 News)

Do zdarzenia doszło w czwartek (1 czerwca) rano. Wówczas rodzice 3-latka zaparkowali samochód pod jednym z budynków, a następnie z niego wysieli, aby pomóc starszemu krewnemu. Dziecko zostało w aucie, śpiąc w foteliku.

Chwile nieuwagi wykorzystał pewniem mężczyzna, który przeszedł przez ulicę, wskoczył na miejsce kierowcy i odjechał z parkingu.

Wystartowałem za nim i goniłem go pieszo przez około sto metrów. Później uznałem, że tak go nie złapię, więc wraz z partnerką zadzwoniłem pod numer 911 - powiedział Taylor Hetznecker, ojciec malucha w rozmowie z WESH 2 News.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dawid Woliński o córce: "Ją odciąga od show biznesu"
Następnie wsiadłem do ciężarówki mojego dziadka i próbowałem go złapać, ale do tego czasu już go nie było - dodał. 

Amber Clark, matka chłopca podczas rozmowy z policję była zrozpaczona, krzyczała, że jej dziecko właśnie zostało zabrane. - Ktoś ukradł mój samochód z dzieckiem w środku! - mówiła.

Okoliczności odnalezienia dziecka

W związku zaistniałą sytuacja sprawdzono monitoring. Na jednym z zabezpieczonych nagrań widać, jak podejrzany zatrzymuje się na terenie przemysłowym, a następnie wyciąga dziecko z tylnego siedzenia i kładzie je obok zaparkowanego tam samochodu.

3-latka zauważył pewniem mężczyzna, który szedł do pobliskiego magazynu. - Spojrzałem w prawo i zobaczyłem dziecko. Już wtedy wiedziałem, że to dobrze nie wygląda - powiedział Darrell Everman. 

Nie widziałem w pobliżu rodziców, więc zdecydowałem, że powinienem się zatrzymać i sprawdzić, co z nim i spróbować dowiedzieć się, gdzie są jego rodzice. Zadzwoniłem pod 911 - dodał.

Dziecko całe i zdrowe wróciło do rodziców. - Odczuwamy ogromną ulgę, że jest z nami. Samochód to tylko samochód - powiedziała Amber Clark po ponownym spotkaniu z synem.

Zobacz także: Surveillance video shows suspect dumping 3-year-old after stealing car with child inside
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić