Odkryły, że zdradza je ten sam mężczyzna. Kobiety postanowiły się zemścić

9

Policjantka Anna Elicia Perez i Mila Zuloaoga zostały oskarżone o pobicie mężczyzny, z którym obie były związane. Kiedy kobiety dowiedziały się o swoim istnieniu, postanowiły się dogadać i dokonać wspólnej zemsty.

Odkryły, że zdradza je ten sam mężczyzna. Kobiety postanowiły się zemścić
Kobiety pobiły mężczyznę, który je zdradzał. (Miami-Dade County Police)

Do zdarzenia doszło 26 maja w Palmetto Bay w hrabstwie Miami-Dade. Tuż po północy Anna Elicia Perez i Mila Zuloaoga udały się do domu niewiernego mężczyzny i wspólnie go pobiły.

Policjantka i ciężarna pobiły mężczyznę

Według raportu policyjnego, kobiety "wielokrotnie uderzały ofiarę w twarz i górną część ciała"-– donosi Fox News. Ofiara, której nazwiska nie ujawniono, "miała zaczerwienienia twarzy i siniaki".

Obie kobiety zostały zatrzymane w piątek. Postawiono im zarzut pobicia i napadu. Z ich zeznań wynika, że obie umawiały się ze swoją ofiarą, nie wiedząc, że są zdradzane.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: KSW Colosseum 2. Martin Lewandowski zadowolony przed galą na PGE Narodowym

Nie wiadomo jak długo trwał ten trójkąt miłosny i jak panie dowiedziały się o swoim istnieniu. Mila Zuloaoga mieszkała z ofiarą i spodziewała się jego dziecka. Perez podobno znęcała się nad swoim partnerem, o czym zeznawali jej koledzy z pracy. Miała go wielokrotnie popychać i uderzać po twarzy.

Anna Perez została zwolniona ze służby. Dyrektor policji Miami-Dade, Freddy Ramirez, powiedział w poniedziałek, że jest "rozczarowany działaniami tej funkcjonariuszki".

Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wyższych standardów postępowania na służbie i poza nią. Chociaż ta funkcjonariuszka była po służbie, jej zachowanie było nie do zaakceptowania i jest sprzeczne z podstawowymi wartościami naszego wydziału – powiedział Ramirez w oświadczeniu.

Wszczęto śledztwo w tej sprawie. Freddy Ramirez powiedział, że będzie ściśle współpracował z prokuraturą, aby 34-letnia funkcjonariuszka została odpowiednio ukarana.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić