Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Upadek rządu, masowe protesty. Niepokojąca wizja Jackowskiego na 2022 r.

104
Podziel się:

Podczas ostatniej transmisji na żywo znany jasnowidz Krzysztof Jackowski próbował odpowiedzieć na pytanie, co wydarzy się w przyszłym roku. Stwierdził, że czeka nas niezwykle trudny okres pod względem pandemicznym. Dodał, że w Polsce może dojść do niespodziewanych przetasowań na scenie politycznej. – W 2022 roku rząd oddaje władzę, podaje się do dymisji – stwierdził.

Upadek rządu, masowe protesty. Niepokojąca wizja Jackowskiego na 2022 r.
Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze słuchaczami przerażającą wizją (YouTube)

Pochodzący z Człuchowa jasnowidz podzielił się z Polakami swoją wizją na nowy rok. Krzysztof Jackowski mówił m.in. o koronawirusie. Przyznał, że jego zdaniem do końca pandemii jeszcze daleko.

Eksperci zaczynają twierdzić, że ta mutacja z RPA (wariant Omikron – przyp. red) to nie jest zwykła zaraza. Ma być inna, bardziej zaraźliwa. Wiele miesięcy temu mówiłem, że zimą możemy mieć dwie niezależne od siebie zarazy. Obawiam się, że problem będzie w przyszłym roku podwojony, będziemy mieli bardzo ostre restrykcje, szczególnie w pierwszych miesiącach, kiedy obie zarazy się zejdą. Najgorszy może być luty, marzec i początek kwietnia – stwierdził jasnowidz.

Polska zostanie wyrzucona z UE? "Konflikt zdecydowanie się pogłębi"

Krzysztof Jackowski nie ma także dobrych wieści dotyczących pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Zdaniem jasnowidza, w 2022 roku możemy mieć do czynienia z próbami symbolicznego lub dosłownego wykluczenia Polski z Unii Europejskiej.

Konflikt na linii Polska – Unia zdecydowanie się pogłębi. Nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, ale Polska zostanie wykluczona lub zawieszona. Albo przynajmniej będą na ten temat ostre dywagacje. Kojarzy mi się tutaj Francja, która będzie bardzo mocno na to napierała – stwierdził Jackowski.

Jasnowidz z Człuchnowa przewiduje także zakrojone na szeroką skalę protesty w kraju, wywołane kryzysem energetycznym i paliwowym. Dojść ma do nich na początku roku.

Kojarzy mi się bardzo dużo TIR-ów protestujących w całej Polsce. Stoją TIR-y na rogach w wielu miejscach i ich kierowcy protestują – podzielił się swoją wizją Krzysztof Jackowski.

To jednak nie koniec złych wieści. Jasnowidz przekazał słuchaczom druzgocące przewidywania na nadchodzące miesiące.

Ogólnie w kraju będzie chaos. Ludzie będą dostawali chleb. Z tego wnioski, że mogą być braki w dostawach żywności – podkreślił.

"Zrzucenie władzy przez PiS". Jasnowidz wieści koniec rządu

Krzysztof Jackowski zabrał także głos w sprawie przetasowań na polskiej scenie politycznej. Obwieścił, że jego zdaniem, partia rządząca nie podoła stojącym przed nią zadaniami.

W 2022 roku rząd oddaje władzę, podaje się do dymisji. Nie wiem jak to nazwać. Ja to zawsze nazywałem "zrzuceniem władzy przez PiS" – podsumował Jackowski.

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(104)
Ololi
8 miesięcy temu
Trzeba mu opodatkowac te jego zle wizje i zostana wtedy tylko dobre...
Lucy
8 miesięcy temu
Ten pan to może by usiadł już na swoich czterech literach. I na odmianę zają się swoją rodziną. Bo jak by ta przepowiednia się sprawdziła to jego rodzina też ucierpi. Zresztą u tego przepowiednie tak powstają jak grzyby po deszczu. I się żadna nie sprawdziła.
Long
8 miesięcy temu
Idź się zrzuć że schodów,moze ci się polepszy!!
jabis
8 miesięcy temu
No nie, trzy zarazy się spotkają? PiS, Covid i Omikron? I że Covid i Omikron wykończą PiS? I że rząd ustąpi? Po raz pierwszy jestem za tym, by Jego wizje się spełniły. Tylko tej Europy żal. Jak Oni sobie poradzą bez JK, MM, AD i ZZ? Jak poproszą, byłbym za wylizingowaniem tych mądrych głów z obowiązkiem pierwokupu.
Jacek-3
8 miesięcy temu
Polska zostanie zawieszona w Unii, zamieszki... Co ten Tusk jeszcze zmaluje - bo przecież wina PiS-u jest niemożliwa.🤣
M1306
8 miesięcy temu
Krzysztofie Jackowski,Wojciechu Glanc macie najogromniejszą rację
Johny
8 miesięcy temu
Panie a może dla odmiany coś wesołego przewidzisz? Nie musi się sprawdzić, tak samo jak te smutne wymiociny, byle szło się pośmiać 🤣
Ewa
8 miesięcy temu
Tak bardzo bym chciala usłyszeć coś dobrego....chociaż raz..
polak
8 miesięcy temu
co za glupoty wypisujesz a co ty zrobisz , mow o sobie ,nie jestes zadnym prorokiem ,swoje urojone wizje zachowaj dla siebie
polak
8 miesięcy temu
co za glupoty wypisujesz a co ty zrobisz , mow o sobie ,nie jestes zadnym prorokiem ,swoje urojone wizje zachowaj dla siebie
Nikita
8 miesięcy temu
Jeszcze zamieszczacie te bzdury co jackowski gada ... Po co???
wqrwiony
8 miesięcy temu
Ja bez wizji to wiem.Dodam ,że kilku powiesimy na lampach wokół sejmu.
kris nie z Pi...
8 miesięcy temu
taa to kiedy Trump wygra wybory?
Anex
8 miesięcy temu
Znowu Naczelny Czarnowidz III RP. Czy on wam płaci za promowanie tych bredni?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić