Upadek rządu, masowe protesty. Niepokojąca wizja Jackowskiego na 2022 r.

149

Podczas ostatniej transmisji na żywo znany jasnowidz Krzysztof Jackowski próbował odpowiedzieć na pytanie, co wydarzy się w przyszłym roku. Stwierdził, że czeka nas niezwykle trudny okres pod względem pandemicznym. Dodał, że w Polsce może dojść do niespodziewanych przetasowań na scenie politycznej. – W 2022 roku rząd oddaje władzę, podaje się do dymisji – stwierdził.

Upadek rządu, masowe protesty. Niepokojąca wizja Jackowskiego na 2022 r.
Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze słuchaczami przerażającą wizją (YouTube)

Pochodzący z Człuchowa jasnowidz podzielił się z Polakami swoją wizją na nowy rok. Krzysztof Jackowski mówił m.in. o koronawirusie. Przyznał, że jego zdaniem do końca pandemii jeszcze daleko.

Eksperci zaczynają twierdzić, że ta mutacja z RPA (wariant Omikron – przyp. red) to nie jest zwykła zaraza. Ma być inna, bardziej zaraźliwa. Wiele miesięcy temu mówiłem, że zimą możemy mieć dwie niezależne od siebie zarazy. Obawiam się, że problem będzie w przyszłym roku podwojony, będziemy mieli bardzo ostre restrykcje, szczególnie w pierwszych miesiącach, kiedy obie zarazy się zejdą. Najgorszy może być luty, marzec i początek kwietnia – stwierdził jasnowidz.

Polska zostanie wyrzucona z UE? "Konflikt zdecydowanie się pogłębi"

Krzysztof Jackowski nie ma także dobrych wieści dotyczących pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Zdaniem jasnowidza, w 2022 roku możemy mieć do czynienia z próbami symbolicznego lub dosłownego wykluczenia Polski z Unii Europejskiej.

Konflikt na linii Polska – Unia zdecydowanie się pogłębi. Nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, ale Polska zostanie wykluczona lub zawieszona. Albo przynajmniej będą na ten temat ostre dywagacje. Kojarzy mi się tutaj Francja, która będzie bardzo mocno na to napierała – stwierdził Jackowski.

Jasnowidz z Człuchnowa przewiduje także zakrojone na szeroką skalę protesty w kraju, wywołane kryzysem energetycznym i paliwowym. Dojść ma do nich na początku roku.

Kojarzy mi się bardzo dużo TIR-ów protestujących w całej Polsce. Stoją TIR-y na rogach w wielu miejscach i ich kierowcy protestują – podzielił się swoją wizją Krzysztof Jackowski.

To jednak nie koniec złych wieści. Jasnowidz przekazał słuchaczom druzgocące przewidywania na nadchodzące miesiące.

Ogólnie w kraju będzie chaos. Ludzie będą dostawali chleb. Z tego wnioski, że mogą być braki w dostawach żywności – podkreślił.

"Zrzucenie władzy przez PiS". Jasnowidz wieści koniec rządu

Krzysztof Jackowski zabrał także głos w sprawie przetasowań na polskiej scenie politycznej. Obwieścił, że jego zdaniem, partia rządząca nie podoła stojącym przed nią zadaniami.

W 2022 roku rząd oddaje władzę, podaje się do dymisji. Nie wiem jak to nazwać. Ja to zawsze nazywałem "zrzuceniem władzy przez PiS" – podsumował Jackowski.

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić