W takim stroju przyszła do pracy. Szef oniemiał

323

Jeszcze do niedawna Vanessa Zavala pracowała jako kelnerka. Została jednak zwolniona po tym, jak przełożeni obejrzeli film opublikowany przez nią na TikToku. Skrytykowała decyzję szefostwa po tym, gdy wróciła do domu z powodu... nieodpowiedniego stroju.

W takim stroju przyszła do pracy. Szef oniemiał
Vanessa Zavala została wyrzucona z pracy za materiał, na którym krytykuje decyzję szefostwa. Tiktokerka uważa, że racja jest po jej stronie. (TikTok, vaneskinnylegnd)

Kłopoty Vanessy zaczęły się, gdy przyszła do pracy w krótkiej bluzce. Strój nie spodobał się jej przełożonym, którzy uznali, że pracownica wygląda niestosownie i nakazali, aby wróciła do domu i zmieniła ubranie. Sama młoda kobieta była przekonana, że decyzja była niesprawiedliwa.

Wysłano mnie do domu (...), ponieważ nie spodobała im się moja bluzka. Co to, pie***ony pokaz mody? Pracuję w tym barze, w tej restauracji, gdzie dz**ki noszą do pracy gorsety i bieliźniane topy, ale moja koszula z długim rękawem jest cholernie brzydka i nieodpowiednia – relacjonowała Vanessa Zavala na TikToku.

Zwolnienie z pracy za film na TikToku. Zaczęło się od feralnej bluzki

Vanessa Zavala argumentowała, że na ścianach jej miejsca pracy wiszą obrazy przedstawiające nagie kobiety. Tiktokerka tym bardziej nie rozumiała, dlaczego pracodawcy uznali skąpy strój za niestosowny.

Na ścianach tej restauracji wiszą obrazy przedstawiające nagie dziewczyny, więc to nie ma sensu – tłumaczyła Vanessa Zavala na TikToku.

Użytkownicy TikToka szybko zidentyfikowali lokal, w którym pracowała Vanessa Zavala. Materiał dotarł również do przełożonych tiktokerki – uznali oni zachowanie kelnerki za niedopuszczalne i natychmiast ją zwolnili. Sama Zavala zapewnia, że nie ma z tego powodu żalu, wręcz przeciwnie – poczuła ulgę, że opuszcza nielubiane miejsce pracy.

Przyszłam do pracy i... zwolniono mnie. Jestem taka szczęśliwa, to najlepszy dzień w moim życiu – podsumowała cała historię na TikToku Vanessa Zavala.
Zobacz także: Zobacz też: USA: Oblała przestępcę gorącą kawą
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić