o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Torba porzucona pod kościołem. Saperzy byli zdumieni jej zawartością

55
Podziel się

Biuro Szeryfa Hrabstwa Butler w stanie Ohio otrzymało zgłoszenie o pozostawionej w miejscu publicznym torbie. Wykonawca telefonu obawiał się, że w środku może znajdować się bomba. Kiedy na miejsce przyjechali saperzy, nie posiadali się ze zdumienia. To, co stało się dalej to nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Torba porzucona pod kościołem. Saperzy byli zdumieni jej zawartością
Saperzy byli przekonani, że mają do czynienia z bombą. Mylili się (Facebook, Butler County Sheriff's Office)
bELzEtoB

Tajemnicza torba została pozostawiona przed drzwiami kościoła. Ze względów bezpieczeństwa przed przybyciem saperów nikt nie sprawdził, co znajduje się w środku, aby przypadkiem nie doprowadzić do wybuchu bomby.

Myśleli, że w porzuconej torbie znajduje się bomba. Co to było naprawdę?

Kiedy saperzy przybyli na miejscu, okazało się, że w torbie znajdowała się kotka oraz sześcioro kociąt. Jak wynikało z treści pozostawionej przy zwierzętach notatki, maluchy przyszły na świat zaledwie dzień wcześniej.

bELzEtoD

Jak poinformował rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Butler, kotka otrzymała imię Sprinkles. Razem z maluchami przebywa obecnie w Schronisku Przyjaciół Zwierząt, gdzie została wykąpana, zbadana oraz nakarmiona. Otrzymała również wszelkie niezbędne szczepienia.

Sprinkles, przez cały czas mrucząc, przeszła szczepienia i badanie krwi – wygląda na to, że jest zdrowa. Wykonuje fantastyczną robotę, karmiąc i opiekując się swoimi dziećmi, a jeszcze tego popołudnia cała siódemka zostanie umieszczona w rodzinie zastępczej – zapowiedział rzecznik na Facebooku.
bELzEtoJ

Rzecznik Biura Szeryfa zapowiedział, że za pośrednictwem mediów społecznościowych będzie informował społeczność o dalszych losach kociej rodziny. Aktualne wiadomości pojawią się co tydzień, w ramach tzw. "kociego piątku".

Zobacz także: Zobacz też: Kocia "rozmowa". Przezabawne nagranie z Wielkiej Brytanii
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELzEtpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
,proszęopomoc
8 miesięcy temu
., ,Mam na imię Ola.,Jestem samotną mamą, zanim opowiem,..chciała bym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś ..,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wszystkim dobrego czwartkowego dnia..Ola z Torunia, SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7, .'
RTE
8 miesięcy temu
Co Słowo Boże mówi na temat jak powinno się traktować zwierzęta ? Księga Przysłów rozdział 12 werset 10 : „Prawy dba o duszę swego zwierzęcia domowego, lecz zmiłowania niegodziwców są okrutne.”
AntyPelo
8 miesięcy temu
To działacze AmberGolf przynieśli kasę...
bELzEtpf
Jasio
8 miesięcy temu
Dotychczas to strażacy ratowali kotki. Gdzie się policja pcha?
Kochanowski
8 miesięcy temu
Sąsiadka je whiskas i ma puszystą kotkę :)
***** ***
8 miesięcy temu
Kler tylko na srebrniki się ogląda. Myśleli, że będzie ich pełna torba, a tu tukas. To już kleru koniec i obecnej partii.
mjr
8 miesięcy temu
Tylko w Toruniu "podrzucają" samochody,
Polska Wolna
8 miesięcy temu
Leawctwo, prawactwo... Polacy! Najwyższy czas pozbyć się tych skłócających NAS wrzodów!
Polska Wolna
8 miesięcy temu
Leawctwo, prawactwo... Polacy! Najwyższy czas pozbyć się tych skłócających NAS wrzodów!
loi87t
8 miesięcy temu
Chociaż to zrobiono z kotkami , a nie do śmietnika albo przerębla !
Józwa
8 miesięcy temu
a jeszcze tego popołudnia cała siódemka zostanie umieszczona w rodzinie zastępczej"" nawet kotom nie przepuszczą, kotki były eskimoskie, a umieścili w rodzinie muzułmańskiej - skandal
miłość łączy
8 miesięcy temu
czy to mógł być ktoś z Zoliborza?
nataniel
8 miesięcy temu
obstawiałem, że w środku była taca. Wszak wiadomo, że od lat kościół zbiera na tacę, więc może w końcu się ktoś rzuci i kupi im tą tacę by nie musieli żebrać i na antenie radia ma twarz oskarżać polonię o skąpstwo
bELzEtoX
wek
8 miesięcy temu
Przecież miał być artykuł jak to dyrektor toruńskiego radia dostał torbę pieniedzy od bezrobotnego.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić