Torba porzucona pod kościołem. Saperzy byli zdumieni jej zawartością

103

Biuro Szeryfa Hrabstwa Butler w stanie Ohio otrzymało zgłoszenie o pozostawionej w miejscu publicznym torbie. Wykonawca telefonu obawiał się, że w środku może znajdować się bomba. Kiedy na miejsce przyjechali saperzy, nie posiadali się ze zdumienia. To, co stało się dalej to nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Torba porzucona pod kościołem. Saperzy byli zdumieni jej zawartością
Saperzy byli przekonani, że mają do czynienia z bombą. Mylili się (Facebook, Butler County Sheriff's Office)

Tajemnicza torba została pozostawiona przed drzwiami kościoła. Ze względów bezpieczeństwa przed przybyciem saperów nikt nie sprawdził, co znajduje się w środku, aby przypadkiem nie doprowadzić do wybuchu bomby.

Myśleli, że w porzuconej torbie znajduje się bomba. Co to było naprawdę?

Kiedy saperzy przybyli na miejscu, okazało się, że w torbie znajdowała się kotka oraz sześcioro kociąt. Jak wynikało z treści pozostawionej przy zwierzętach notatki, maluchy przyszły na świat zaledwie dzień wcześniej.

Jak poinformował rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Butler, kotka otrzymała imię Sprinkles. Razem z maluchami przebywa obecnie w Schronisku Przyjaciół Zwierząt, gdzie została wykąpana, zbadana oraz nakarmiona. Otrzymała również wszelkie niezbędne szczepienia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Sprinkles, przez cały czas mrucząc, przeszła szczepienia i badanie krwi – wygląda na to, że jest zdrowa. Wykonuje fantastyczną robotę, karmiąc i opiekując się swoimi dziećmi, a jeszcze tego popołudnia cała siódemka zostanie umieszczona w rodzinie zastępczej – zapowiedział rzecznik na Facebooku.

Rzecznik Biura Szeryfa zapowiedział, że za pośrednictwem mediów społecznościowych będzie informował społeczność o dalszych losach kociej rodziny. Aktualne wiadomości pojawią się co tydzień, w ramach tzw. "kociego piątku".

Zobacz także: Zobacz też: Kocia "rozmowa". Przezabawne nagranie z Wielkiej Brytanii
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić