Karolina Woźniak| 

USA. Ojczym zastrzelił syna podczas kłótni. Powodem koronawirus?

2

Do tragicznego zdarzenia doszło w Atlancie. Mężczyzna pokłócił się z nastolatkiem w domu. Jak podaje "NBC News", policja podejrzewa, że powodem walki miała być pandemia koronawirusa.

Mężczyzna zabił 16-latka podczas kłótni o koronawirusa
Mężczyzna zabił 16-latka podczas kłótni o koronawirusa (Fulton County Sheriff’s Office)

16-letni De’onte Roberts został zamordowany przez 42-letniego Berniego Hargrove'a. W czwartek mężczyzna został oskarżony o morderstwo - podaje "Atlanta Journal-Constitution". Magazyn donosi, że nastolatek sprzeciwił się swoim rodzicom - chciał wyjść z domu mimo zakazów najbliższych.

USA. Ojczym zastrzelił syna podczas kłótni. Powodem koronawirus?

Później ofiara wróciła do domu, kopnęła drzwi do domu, w którym rozpoczęła się walka między podejrzanym a ofiarą - powiedział rzecznik policji Steve Avery. Mężczyzna chwycił broń i oddał kilka strzałów do 16-latka, który później został przetransportowany do Grady Memorial Hospital, w którym stwierdzono zgon.

Hargrove przebywa obecnie w więzieniu w hrabstwie Fulton. Nie wiadomo, czy miał wynajętego prawnika, który towarzyszyłby mu przy składaniu zeznań. Kapitan policji w Atlancie przyznał, że w trakcie kwarantannyspięcia pomiędzy domownikami mogą się nasilić - codziennie przebywa się w tym samym miejscu. "Jednak gdy napięcie wzrasta, musisz wziąć głęboki oddech" - dodał funkcjonariusz.

W Stanach Zjednoczoncych potwierdzono 890 tysięcy przypadków koronawirusa. Zmarło ponad 50 tysięcy osób, a wyzdrowiało ok. 83 tysiące.

Zobacz także: Koty chore na koronawirusa. Konferencja prasowa w Waszyngtonie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić