Zasadzka w USA. Policjanci walczą o życie. Pokazano nagranie

383

Amerykańska policja opublikowała nagranie, na którym widać jak w Los Angeles do radiowozu podchodzi mężczyzna, wyciąga broń i strzela do policjantów. Dwóch funkcjonariuszy wciąż walczy o życie w szpitalu.

Zasadzka w USA. Policjanci walczą o życie. Pokazano nagranie
W Los Angeles do radiowozu podbiegł mężczyzna i zaczął strzelać do policjantów. (Twitter.com)

Do krwawej strzelaniny doszło w sobotę wieczorem w pobliżu stacji metra w Compton, w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Na Twitterze departament policji w Los Angeles opublikował film z tego wydarzenia. Jak donosi miejscowa policja policjanci w krytycznym stanie trafili do szpitala. Bandyta jest nadal na wolności.

Funkcjonariusz i funkcjonariuszka wpadli w zasadzkę, gdy siedzieli w samochodzie patrolowym. Oboje odnieśli wiele ran postrzałowych. Policjanci są w krytycznym stanie. Podejrzany nadal jest na wolności. - informuje na Twitterze departament policji w Los Angeles.

Film z monitoringu przedstawia mężczyznę w ciemnym ubraniu, który podchodzi do zaparkowanego radiowozu przy stacji metra. Napastnik podchodzi do okna po stronie pasażera i kilkakrotnie strzela z bliskiej odległości. Następnie bandyta ucieka pieszo. Według ustaleń śledczych napastnikiem jest czarnoskóry mężczyzna.

To był tchórzliwy czyn. Funkcjonariusze wykonywali tylko swoją pracę dbając o bezpieczeństwo ludzi w metrze - powiedział szeryf Alex Villanueva
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Prezydent Donald Trump skomentował atak bandyty na policjantów pisząc na Twitterze: "zwierzęta, w które trzeba mocno uderzyć".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Policyjny robot w akcji. Zamknięto centrum miasta
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić