Horror w USA. Przerażające odkrycie na Florydzie

18

Na terenie Valrico w stanie Floryda dokonano przerażającego odkrycia. Mieszkańcy zawiadomili policję, że w jednym ze stawów znajduje się ciało kobiety. Zmarła przed śmiercią odniosła wiele brutalnych obrażeń. Zadał je jednak nie człowiek, ale aligator.

Horror w USA. Przerażające odkrycie na Florydzie
Na Florydzie odkryto zmasakrowane zwłoki kobiety. Szybko okazało się, że padła ofiarą ataku aligatora (Getty Images, Barcroft/Contributor)

Jak informuje Mirror, zwłoki zmarłej spoczywały w stawie nieopodal baru i miejsca na grilla. Rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Hillsborough potwierdził, że ofiarą jest 29-letnia kobieta. Za datę jej śmierci przyjęto 4 lipca, czyli amerykański Dzień Niepodległości.

Co za tragiczne zakończenie święta 4 lipca dla rodziny i przyjaciół tej kobiety – ubolewał miejscowy szeryf Chad Chronister (Mirror).

Atak aligatora na Florydzie. Ofiara miała zaledwie 29 lat

Jak ustalono w trakcie śledztwa, 29-latka regularnie kąpała się w stawie, w którym została zaatakowana przez aligatora. Chad Matthews, pracujący w sąsiedztwie miejsca tragedii traper, wyjaśnił, że gady mają obecnie okres lęgowy i składają jaja w zbiornikach wodnych, m.in. tym, gdzie doszło do zagryzienia młodej kobiety.

Jest okres lęgowy i samice składują tam jaja i gniazdują. To z pewnością może ściągać niebezpieczeństwo dla kogoś, kto znajduje się w wodzie – tłumaczy Chad Matthews (Mirror).

Mimo pewności, że 29-latka zmarła w wyniku aligatora, zostanie przeprowadzona sekcja jej zwłok. Chociaż gady pojawiają się w stawie od lat, większość miejscowych nie zdaje sobie z tego sprawy, a staw regularnie odwiedzają m.in. dzieci.

To naprawdę szokujące. Gdy ze mną rozmawialiście, to był pierwszy raz, kiedy o tym usłyszałem. (...) Mam tylko nadzieję, że nic więcej się nie stanie (...). Nie chcę, aby pojawiało się więcej ciał. To było naprawdę przerażające – przyznał Michael Edge, pracownik jednego z lokali w sąsiedztwie stawu (Mirror).
Zobacz także: Zobacz też: Krokodyl kontra żarłacz. Zobacz wynik spotkania
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić