Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Seryjny morderca. Otworzyli aligatora, rozwiązali zagadkę sprzed 24 lat

558

Myśliwy z Karoliny Południowej zabił olbrzymiego aligatora, który od lat sprawiał problemy w okolicy rzeki Edisto. Po rozkrojeniu zwierzęcia okazało się, że w jego żołądku znajdowało się wiele zaskakujących rzeczy.

Seryjny morderca. Otworzyli aligatora, rozwiązali zagadkę sprzed 24 lat
Aligator miał w sobie kilka zaskakujących przedmiotów (Facebook)

Aligator zamieszkiwał ujście rzeki Edisto w Karolinie Południowej. Jeden z tamtejszych myśliwych zabił go wiedząc, że jego obecność jest uciążliwa dla wielu okolicznych mieszkańców. Później ciało zwierzęcia przetransportował do rzeźnika.

U rzeźnika rozkrojono aligatora. Jak się okazało, w ponad 3,5-metrowym ciele znajdowało się wiele interesujących przedmiotów. O wszystkim poinformowano na Facebooku.

Seryjny morderca psów

Zwykle nie otwieramy żołądka, ale zrobiliśmy to dzisiaj. W środku znajdowało się 5 psich identyfikatorów, 1 obwoluta, 1 świeca zapłonowa, mnóstwo skorup żółwia i kilka pazurów rysia rudego - czytamy w poście na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dwa numery telefonu do właścicieli psów były czytelne, a jeden nadal działał. Mężczyzna, z którym udało się połączyć powiedział, że dzierżawił tę ziemię 24 lata temu i identyfikatory pochodziły od jego psów.

Aligatory w Południowej Karolinie mogą osiągać ponad 4 metry długości i żyć ponad 70 lat. Jak przekazał Ned McNeely, aligator, którego upolował, już nikomu nie będzie przeszkadzał.

Zobacz także: Racibórz. Niezwykłe odkrycie na polu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić