Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi"

43

Niebezpieczne zdarzenie pod Zespołem Szkół nr 3 przy ul. Szkockiej we Wrocławiu. Jak informuje policja w czwartek 31 marca pojawił się tam uzbrojony mężczyzna. Z relacji uczennicy wynika, że miał celować do ludzi.

Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi"
Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi" (Google Maps, Pixabay, Google, Pixabay)

Niebezpieczny incydent pod wrocławską szkołą. W czwartek w okolicy Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Szkockiej ok. godz. 13:00 pojawił się mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Miał celować do ludzi, co wynika z relacji jednej z uczennic. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Przyszedł ćpun z bronią na boisko. Nie wiadomo czy prawdziwą, czy nie. Ale celował do ludzi - pisała uczennica szkoły do swojej mamy, donosi "Super Express".

Z relacji dziewczyny wynika, że nauczyciele zareagowali natychmiast. Polecili, by uczniowie natychmiast odeszli od okien. Skierowali ich na główny korytarz szkolny tak, by uniknąć potencjalnego niebezpieczeństwa. Na miejsce wezwano policję.

Policja w rozmowie z tabloidem wyznała, że mężczyzna nie wszedł na teren szkoły. Zdążył uciec zanim mundurowi przyjechali na miejsce. Obecnie jest poszukiwany. - Wysłaliśmy na miejsce funkcjonariuszy, ale mężczyzna oddalił się - powiedział tabloidowi nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.

Dostaliśmy zgłoszenie, że w okolicy szkoły krąży mężczyzna, który popija piwo i trzyma przedmiot przypominający broń. Ze zgłoszenia nie wynikało, aby komuś groził - mówił funkcjonariusz.
Zobacz także: Dzieci z Ukrainy w polskich szkołach. Jak przygotował się MEiN?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić