Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|

Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi"

22
Podziel się:

Niebezpieczne zdarzenie pod Zespołem Szkół nr 3 przy ul. Szkockiej we Wrocławiu. Jak informuje policja w czwartek 31 marca pojawił się tam uzbrojony mężczyzna. Z relacji uczennicy wynika, że miał celować do ludzi.

Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi"
Uzbrojony przyszedł pod szkołę. "Celował do ludzi" (Google Maps, Pixabay, Google, Pixabay)

Niebezpieczny incydent pod wrocławską szkołą. W czwartek w okolicy Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Szkockiej ok. godz. 13:00 pojawił się mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Miał celować do ludzi, co wynika z relacji jednej z uczennic. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Przyszedł ćpun z bronią na boisko. Nie wiadomo czy prawdziwą, czy nie. Ale celował do ludzi - pisała uczennica szkoły do swojej mamy, donosi "Super Express".

Z relacji dziewczyny wynika, że nauczyciele zareagowali natychmiast. Polecili, by uczniowie natychmiast odeszli od okien. Skierowali ich na główny korytarz szkolny tak, by uniknąć potencjalnego niebezpieczeństwa. Na miejsce wezwano policję.

Policja w rozmowie z tabloidem wyznała, że mężczyzna nie wszedł na teren szkoły. Zdążył uciec zanim mundurowi przyjechali na miejsce. Obecnie jest poszukiwany. - Wysłaliśmy na miejsce funkcjonariuszy, ale mężczyzna oddalił się - powiedział tabloidowi nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.

Dostaliśmy zgłoszenie, że w okolicy szkoły krąży mężczyzna, który popija piwo i trzyma przedmiot przypominający broń. Ze zgłoszenia nie wynikało, aby komuś groził - mówił funkcjonariusz.
Zobacz także: Dzieci z Ukrainy w polskich szkołach. Jak przygotował się MEiN?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Leon
3 miesiące temu
Według logiki zwolenników posiadania z wielobarwnej Korwina, gdyby był powszechny dostęp do broni, ten gościu już by leżał w deskach. Wszak celował do ludzi a więc stwarzał zagrożenie a posiadanie, zdaniem Korwinowców, jest dla obrony. Gorzej jak to był zwolennik tego Pana bo zrobił ... antyreklamę. Tyle.
OLO Gdynia
3 miesiące temu
Na pewno zabawka typu ASG, boje sie o poczynania niebieskich aby w tej oblawie kogos przypadkowego nie ubili; Wiem bo wielokrotnie ich obserwowalem na osce.
OLO Gdynia
3 miesiące temu
Na pewno zabawka typu ASG, boje sie o poczynania niebieskich aby w tej oblawie kogos przypadkowego nie ubili; Wiem bo wielokrotnie ich obserwowalem na osce.
Mala
3 miesiące temu
Wina Tuska
Mala
3 miesiące temu
Pewnie tuskowi wyborcy nieudacznicy
Ja1
3 miesiące temu
Broń sama nie zabija, ale człowiek który jej używa i pociąga za spust. Tak samo długopis nie robi błędów ortograficznych, tylko człowiek który go używa i nim pisze
Abcy
3 miesiące temu
Nie wynikało aby komuś groził?? Śmieszne. Dobrze że przyjechali. Potem mogłbyby być za późno. Ciekawe jakby taki koleś celował do komisariatu...
Gucio
3 miesiące temu
Czy buzia Pana Sikorskiego jest niezbędna po każdym artykule......
Przypadek ?
3 miesiące temu
Konfederacja jest za bronią dla każdego bo w ich szeregach są ludzie którzy maja sklepy z bronią i amunicja .....przypadek ??
A gdy wróci?
3 miesiące temu
Jeżeli ten człowiek wróci i komuś zrobi krzywdę, to będzie to wina wyłącznie jego, czy też współwina Policji że nie zdołali go złapać, zidentyfikować, wyśledzić itp
Tylko pytam
3 miesiące temu
Rozumiem że minusy dają ci którzy nie mogą mieć broni, ze względu na przeciwwskazania np zdrowotne, karne itp?
Smutna prawda
3 miesiące temu
Nie w dostępie do broni jest problem, a w konsekwencjach jej ew użycia. Policjant który zastrzelił 21l Adama w Koninie (który uciekał pieszo i nie stanowił zagrożenia) ma zarzut nieodpowiedniego posługiwania się bronią, zamiast zabójstwa, a cywile którzy użyli broni bez zabijania w obronie koniecznej mają wieloletnie procesy, w których prokuratura oskarża ich o usiłowanie zabójstwa, a jak sąd oddala zarzut, to prokuratura broni agresora oskarżając napadniętego w imię obrony swojego dobrego imienia i statystyk...
Ja1
3 miesiące temu
Czyli realnie Policja nie zrobiła nic, tzn niby wysłali patrol ale człowiek im uciekł tak jak Jacek Jaworek, dajcie broń przeszkolonym cywilom, oni by tego tak nie puscili
trryt
3 miesiące temu
Ciekawe, że zwolennicy posiadani broni przez wszystkich nie wiedzą, że w Polsce obecnie każdy DOROSŁY, NORMALNY i NIEKARANY może dostać pozwolenie na broń. Wystarczy być normalnym... a więc o to im chodzi...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić