o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
HNM
|

"W imię Allaha". Bojownicy z ISIS ścięli głowy 50 osobom

283
Podziel się

W lasach i na leśnych polanach w Mozambiku znaleziono ciała około 50 osób - mężczyzn, chłopców i kobiet. Zostali zamordowani przez bojowników ISIS.

"W imię Allaha". Bojownicy z ISIS ścięli głowy 50 osobom
Zdjęcie poglądowe. (Getty Images, John Moore)
bDTecFfp

Bojownicy z ISIS obcięli im głowy. Zamordowali łącznie około 50 osób - podaje źródło, Daily Mail.

Ciała porozrzucane były po lasach i na leśnej polanie nieopodal Muatide w Mozambiku. To głównie nastoletni chłopcy, mężczyźni, a także kobiety.

Ciała zostały rozczłonkowane. Poucinano im głowy, a niektóre ciała dosłownie porozrywano na strzępy.

bDTecFfr

Napaść bojowników ISIS na wioskę w Mozambiku była zaplanowana. W tym czasie młodzi chłopcy, w towarzystwie dorosłych, przechodzili inicjację. To swego rodzaju chrzest, podczas którego chłopcy stają się mężczyznami. Bojownicy postanowili przerwać inicjację i zamordować wrogów.

Wśród ciał odnaleziono 15 nastoletnich chłopców. Zostali zamordowani na boisku piłkarskim, które zamieniono w miejsce egzekucji.

Można było policzyć 15 ciał rozrzuconych na obszarze około 500 metrów - podaje funkcjonariusz dystryktu Mueda (cyt. przez Daily Mail).
Byli to młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w ceremonii obrzędu inicjacji w towarzystwie swoich doradców - dodaje.
bDTecFfx

Świadkowie twierdzą, że podczas ataku słychać było głośne krzyki. Zabójcy wołali "Allahu Akbar".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTecFfS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(283)
kasia
5 miesięcy temu
I świat o tym nie krzyczy?
Janalenieten
5 miesięcy temu
to trzeba niszczyć od podstaw
sadg
5 miesięcy temu
po latach wzglednego spokoju wychodzi na jaw jaka to religia pokoju. a w zasadzie odłam.
bDTecFfT
ryba
5 miesięcy temu
a potem bojownicy wsiądą na ponton i popłyną do Niemiec, Austrii i Włoch, a czasem coś wysadzą we Francji. Tutaj nazywają ich uchodzcami
zonaafrykana
5 miesięcy temu
Bardzo smutne :( doceniajmy w jakim kraju żyjemy <3
Najnowsze komentarze (283)
Wagabunda
3 miesiące temu
Ala! Na bar! Dawaj szybko. Zamów piwo i golonkę. Dwa razy!
Husarski
4 miesiące temu
Czy też kasują Wam komentarze za pisanie prawdy? Napisałem kilka faktów z życia mahometa i nazwałem go tak jak kwalifikuje się takich osobników. Kom nie przeszedł. Cenzura porównywalna do tej za komuny. Trochę się napracowałem się i nie ładnie że moją pracę ktoś tak traktuje. Czy też tak macie? "Pozdrawiam" cenzora. Dalej zamykajcie ludziom usta i nie dawajcie się wypowiadać.
TRak
5 miesięcy temu
Doszło już do tego, że szlajają się po parkach.
Nick1234
5 miesięcy temu
No niestety. Jedyna opcja za jedną osobę należy setkę wymoczyć w świńskich trzewiach i wiadomo co dalej. Piszę to będąc wychowanym w cywilizowanym kraju pomimo ostatnich "reform" co do Wolności Kobiet. Boję się tylko, że na dwóch frontach jak do tej pory nikt nie wygrał więc trzeba się śpieszyć.
pryk
5 miesięcy temu
Powinno być tak: 1 zabity = 1 zburzony meczet + 10000 deportowanych z Europy "uchodźców". Z reszty uchodźców wybrać brygady do budowy dróg - na coś by się wtedy przydali.
Albert
5 miesięcy temu
Skąd wiedzą że to isis. Jakieś dowody nagrania. A może vto Kaczyński. Albo inny typ w garniturze. może to podpucha.
Zzz
5 miesięcy temu
A mogli wyemigrowac do Francji
sumienie
5 miesięcy temu
Europejczycy już powinni nakazać swoim władzom deportować wszystkich islamistów nawet tych co niby sa dobrzy-do czasu.Bo oni maja cel,wyeliminować europejczyków i stać sie państwami islamskimi.Już widac jak sie w europie panosza ,jak się domagaja wszystkiego co islamskie a głupie narody im to zapewniają.To wielki błąd i jak tak dalej pójdzie to będzie zle.
bDTecFfL
nidziela
5 miesięcy temu
Oni nie powinni krzyczeć allah bo allah nie każe zabijać nikogo.To zwykli zwyrodnialcy i najwyższy czas ich zabić bez litości.Ich nie można nazwać ludzmi tylko potworami bez serc,sumień i oni zamiast do allaha trafia do piekła.
DDT
5 miesięcy temu
Unia Europejska nie podpisała z ISIS umowy i dlatego nie może zająć stanowiska i nałożyć kary finansowej choćby na fakt że maczety użyte do tego czynu były niecertyfikowane
beja
5 miesięcy temu
do tego doprowadza fundamentalizm religijny,islam sam w sobie jest religia pokojawa iliberalna,ale fundamentalisci to zmienili ,u nas tez to sie dzieje,fundamentalizm katolicki dochodzi do glosu do czego do doprowadzi,strach sie bac
Andrzej 60
5 miesięcy temu
UE to akceptuje bo boi się reakcji swoich obywateli...
REW
5 miesięcy temu
Oto do czego prowadzi fanatyzm religijny.
DO CICHODAJKI
5 miesięcy temu
NIE WEZMĄ,GDYŻ WIEDZĄ,ŻE TRZEBA SCHWYTAĆ PLEMIĘ ŻMIJOWE STERUJĄCE OBECNĄ OPOZYCJĄ. >>> ... Ja z chęcią oddam bojownikom z ISIS każdego wyborcę PiSu, niech sobie ich biorą ile chcą.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić