o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

W Smoleńsku "doszło do czegoś więcej". Kaczyński jest tego pewien

146
Podziel się

Jarosław Kaczyński przyznał, że jest zasmucony sytuacją, jaka panuje w związku z podkomisją smoleńską Antoniego Macierewicza. Dodał, że "ma pewność", że w Smoleńsku "doszło do czegoś więcej niż tylko uderzenia samolotu w miękką powierzchnię".

W Smoleńsku "doszło do czegoś więcej". Kaczyński jest tego pewien
Jarosław Kaczyński zabrał głos na temat podkomisji Antoniego Macierewicza. Miała ona wyjaśnić przyczyny katastrofy samolotu Tu-154M w Smoleńsku. (Getty Images)
bESiATzF

Nie wszyscy bliscy ofiar katastrofy Tu-154M są zadowoleni z pracy Antoniego Macierewicza. Część z nich zaczęła domagać się audytu w podkomisji smoleńskiej. Jarosław Kaczyński otwarcie przyznał w rozmowie z portalem Interia, że wśród członków podkomisji dochodzi do sporów.

Odnoszę się do tej sytuacji ze smutkiem. Chodzi tu o bardzo poważne sprawy. Tak, są spory w zespole, ale trudno było sądzić, że takich sporów nie będzie – tłumaczył Jarosław Kaczyński (Interia).
bESiATzH

Jarosław Kaczyński o podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza

W 2021 roku minęła 11. rocznica katastrofy Tu-154M. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że w tym okresie wielokrotnie miał wątpliwości odnośnie przyczyn tragedii i zmieniał swoje zdanie. Jednak Jarosław Kaczyński woli powstrzymać się od wyjawienia opinii do czasu, gdy powstanie oficjalny raport.

W tym sensie mam pewność, że doszło do czegoś więcej niż tylko uderzenia samolotu w miękką powierzchnię, w to smoleńskie błoto – zdradził jedynie Jarosław Kaczyński (Interia).
bESiATzN

Jarosław Kaczyński skomentował nie tylko wątpliwości rodzin smoleńskich odnośnie prac podkomisji smoleńskiej. Prezes PiS zgodził się, że program 500+ nie przyczynił się do zwiększenia dzietności wśród Polaków. Przyznał, że zdaje sobie sprawę z istnienia społeczno-gospodarczych powodów tego stanu rzeczy, którym rząd zamierza zaradzić. Najtrudniej będzie uporać się z kwestiami kulturowymi.

Istnieją społeczno-gospodarcze przesłanki, które powodują, że kobiety boją się zachodzić w ciążę (...). W dużej mierze to kwestia kulturowa. W moim pokoleniu młode kobiety uważały małżeństwo i dzieci za coś zupełnie oczywistego. W panów pokoleniu jest zupełnie inaczej. Możemy pomagać, ułatwiać, namawiać – ale kwestie mentalnościowe są trudne do przeskoczenia – tłumaczy Jarosław Kaczyński (Interia).
Zobacz także: Zobacz też: Zacięta wymiana zdań w studiu. Poszło o raport podkomisji Antoniego Macierewicza
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESiATAi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(146)
Toni
4 miesiące temu
"doszło do czegoś więcej niż tylko uderzenia samolotu w miękką powierzchnię, w to smoleńskie błoto " Niech sobie uszykuje miekka powierzchnie z blota poduszek, gabek , wszystko jedno jak miekka i wyskoczy na nia z samochodu jadacego ok 270 km/godz to mu wszelkie watpliwosci przejda raz na zawsze.
gosc
6 miesięcy temu
Jarku ! Ja wiem, że chciałeś dobrze, dla siebie, oczywiscie. Nie wiedziałeś, no bo skąd, że jak pilot nie widzi pasa i nie ma urządzeń naprowadzających, nie ląduje!!! Dlatego ,,schodzili" z boku od pasa, bo nic nie widzieli. Z zemsty, że wam się nie udało, skłóciłeś Polaków.
Ciekawe
6 miesięcy temu
Dzwonił do brata w trakcie lotu? Co mu powiedział? No co?
bESiATAj
Ciolo
6 miesięcy temu
Tupolewy to bardzo dobre samoloty, czy ten drugi jeszcze został ?
Tsk jest
6 miesięcy temu
Jarosław jest w tej kwestii całkowicie nieobiektywny, mało tego,-Antoni wypaczył faktycznie, zamataczył schizoidalnie, i kierując przez lata pseudokomisją smoleńską za nasze pieniądze tworzy raport dla debili, nieprawdziwy i zakłamany w treści i chorych domysłach.Antaś już dawno powinien się znajdować w szpitalu specjalistycznym pod wnikliwym nadzorem psychiatrów.
WauU
6 miesięcy temu
Może jeszcze powiesz ze nigdy nie miałeś telefonu i nie wiesz do czego ci służył?
Policmajster
6 miesięcy temu
Kaczor najlepiej leć do Smoleńska TUPOLEWEM weż ze sobom Macierewicza powtórka z rozrywki 🖕🖕🖕
łolaF
6 miesięcy temu
ze smoleńskiem to juz paranoja
kil
6 miesięcy temu
panie kaczyński !dzieci powinno wychowywac sie z godnej pensji a nie waszej jałmużny z utopijnego programu socjalnego.
Liklki
6 miesięcy temu
Według doniesień Rosjan wśród pasażerów było troje żywych. Co pis zrobił w sprawie śledztwa? A dlaczego wraku samolotu nie ma jeszcze w Polsce?
inny
6 miesięcy temu
A może spytać panią Nowacką, i z 80 innych osób, jaką mają pewność i czego? Czy wypowiadać się może i powinien tylko wielki brat>
lotczik
6 miesięcy temu
No przecież ma rację! Doszło do tragedii z winy bezmyślności części lecących ...
Lolo
6 miesięcy temu
A co ma mówić? Przecież na tym szalbierstwie oparł swoją politykę i karierę dzieląc Polaków.
bESiATAb
zet
6 miesięcy temu
Podle jątrzy dalej by nie opadła gorączka mądrych inaczej!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić