W toalecie pubu znaleziono martwego noworodka. Policja poszukuje matki dziewczynki

20

Dla gości pubu Three Horse Shoes w Oulton niedaleko brytyjskiego Leeds to był niedzielny lunch jak z koszmaru. Personel lokalu odkrył wówczas w toalecie ciało noworodka. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja.

W toalecie pubu znaleziono martwego noworodka. Policja poszukuje matki dziewczynki
Pracownicy pubu dokonali masakrycznego odkrycia (Facebook, Pixabay)

Mundurowi z West Yorkshire zaapelowali do matki dziecka, żeby się do nich zgłosiła albo chociaż zwróciła o pomoc lekarską. Poinformowano, że detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie tego tragicznego odkrycia.

Ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu, potwierdzili śmierć dziecka. "Głównym priorytetem pozostaje dobro i bezpieczeństwo matki" - zauważyli funkcjonariusze.

To tragiczny incydent i pilnie apelujemy, aby matka dziewczynki skontaktowała się z nami lub zwróciła się o pomoc lekarską, ponieważ przeszła przez niezwykle traumatyczne przeżycie i równie dobrze mogła potrzebować leczenia - powiedział nadinspektor James Entwistle z głównego zespołu dochodzeniowego policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Nie ma klauzuli sumienia". Minister zdrowia jasno o terminacji ciąży
Nasze dochodzenie w sprawie tego zdarzenia jest w dalszym ciągu prowadzone wspólnie z pracownikami służby zdrowia, naszym głównym priorytetem pozostaje dobro i bezpieczeństwo matki - dodał Entwistle.

Pracownicy pubu byli wyraźnie zdenerwowani

W niedzielę wieczorem na profilu pubu na Facebooku pojawił się post z przeprosinami. Jego autor zauważył, że wcześniej pisali na profilu post za postem, jednak w tym przypadku byłoby to niestosowne.

Wiemy, że krążą spekulacje na temat tego, co wydarzyło się w naszym pubie. Jedyne, co mogę w tej chwili powiedzieć, to to, że przepraszam wszystkich, którzy byli z nami w czasie, gdy to się wydarzyło. Ogromne podziękowania dla tych, którzy nam pomogli, gdy jako zespół zmagaliśmy się z problemami. Naprawdę nie można tego nie docenić. Dużo miłości, Zespół Three Horse Shoes - czytamy na profilu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

W poniedziałkowe południe na profilu pubu poinformowano, że dzisiaj będzie on nieczynny ze względu na dobro całego zespołu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Komentujący wpis internauci wyrazili pełne zrozumienie dla takiej decyzji i zaznaczyli, że pracownicy pubu powinni otrzymać wsparcie psychologiczne po tak traumatycznym zdarzeniu.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić