Waldemar Pawlak wozi się po Warszawie. Na biedę nie narzeka

273

Były lider PSL Waldemar Pawlak znajduje się już na politycznej emeryturze. Na biedę absolutnie nie narzeka. Wyszło na jaw, jaką furą wozi się były premier. Postawił na luksusowego mercedesa.

Waldemar Pawlak wozi się po Warszawie. Na biedę nie narzeka
Waldemar Pawlak (akpa, EUZEBIUSZ NIEMIEC )

Niedawno media donosiły, że Waldemar Pawlak jeździ wyjątkową limuzyną. Mercedesem oznaczonym naklejką korpusu dyplomatycznego przemieszczał się po Warszawie. Był w Domu Strażaka, a później w restauracji. Skąd ma takie "cacko"?

Auto pożyczyłem od żony - wyjaśnia "Faktowi" Waldemar Pawlak.

Jego partnerka Agnieszka Kamińska od dziewięciu lat jest konsulem honorowym Malty w Krakowie. Jak widać na tym przykładzie, wiedzie luksusowe życie.

Waldemar Pawlak szczerze o polityce

Obecnie były premier spełnia się chociażby w roli prezesa zarządu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Angażuje się m.in. w organizację krajowych zawodów sportowo-pożarniczych i walkę o postulaty strażaków ochotników.

Pracuję w przemyśle, w branży przetwórstwa żywności, a społecznie działam dalej w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Poza polityką żyje mi się całkiem dobrze. Nie ma tutaj tego żaru nienawiści, który dominuje w polityce - zdradza "Faktowi".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić