Wałęsa po operacji. "Dobrze nie jest"

404

W niedzielę Lech Wałęsa stawił się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, by dzień później przejść operację wymiany baterii w rozruszniku serca. Były prezydent opuścił już placówkę, wiemy jak się czuje.

Wałęsa po operacji. "Dobrze nie jest"
Lech Wałęsa w poniedziałek przeszedł operację wymiany baterii w rozruszniku serca. (AKPA)

Lech Wałęsa w niedzielę opublikował w mediach społecznościowych wzruszające nagranie, w którym żegnał się z fanami, gdyż nie wie jak skończy się jego operacja.

Więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem i czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi. Wiele rzeczy razem z państwem udało mi się dokonać, ale nie wszystko mi się udało - mówił Wałęsa w niedzielę.

Na profilu byłego prezydenta w poniedziałek po południu pojawiła się informacja, że operacja się udała.

Dziękuję, wszystko się udało. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu , wszystkim wspierającym mnie dobrym słowem, czynem, myślą, modlitwą, a także oponentom bo to także rodzaj troski i zainteresowania. Czuję się dobrze. Dziękuję. - napisał w poniedziałek Wałęsa.

Były prezydent przyznał, że zabieg wykonany w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku był bardzo poważny i trwał aż cztery godziny.

Po takim cięciu po szpitalu to dobrze nie jest. Zabieg trwał ponad cztery godziny. Wróciłem do żywych - mówi Lech Wałęsa w rozmowie z "Super Expressem".

Wałęsa cieszy się, że operacja przebiegła dobrze. Były prezydent wrócił już do domu.

Wróciłem do żywych, ale tam po drugiej stronie jest lepiej, stamtąd nikt nie uciekł - mówi Wałęsa ("Super Express").
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa zamieścił w czwartek 18 marca swoje zdjęcie pod którym napisał: "Rekonwalescencja. Dzień pierwszy".

Zobacz także: Strajk Kobiet. Lech Wałęsa: ostrzegałem przed Jarosławem Kaczyńskim
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić