Wałęsa pokazał zdjęcie żony. Ludzie zareagowali natychmiast

34

Lech Wałęsa opublikował na Facebooku wyjątkową fotografię. Pierwszy raz od dawna na zdjęciu obok byłego prezydenta pojawiła się jego żona Danuta. Internauci nie kryli swojego zachwytu jej obecnością.

Wałęsa pokazał zdjęcie żony. Ludzie zareagowali natychmiast
Lech Wałęsa opublikował na Facebooku nowe zdjęcie (PAP, Piotr Wittman)

Aktywność Lecha Wałęsy na Facebooku urosła do miana legendarnej. Konto byłego prezydenta niemal codziennie obfituje w nowe posty o najrozmaitszej tematyce. Jedna z ostatnich aktywności gdańszczanina wyjątkowo spodobała się internautom.

Tym razem to nie Lech Wałęsa skupił na sobie największą uwagę. Były prezydent zamieścił na Facebooku fotografię wykonaną w jednej z placówek medycznych, gdzie przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Na zdjęciu wraz z nim pojawiła się jego żona Danuta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była Pierwsza Dama rzadko udziela się w mediach społecznościowych męża.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Danuta Wałęsa od razu trafiła w centrum zainteresowania internautów. Wielu z nich ucieszyło się, że może zobaczyć żonę Lecha Wałęsy na zdjęciu. Spora część komentujących podkreślała również, że była Pierwsza Dama nadal zachwyca wdziękiem i urodą. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na jej temat.

Piękne zdjęcie. I jest Sz.Pani Danusia! Coraz piękniejsza! Pozdrawiam serdecznie Sz.Państwa - skomentował internauta.
Pani Danuta pięknie wygląda - zaznaczyła komentująca.
Zobacz także: Kąśliwa reakcja Arłukowicza na słowa europosłanki PiS
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić