O co chodziło Niedzielskiemu? Internauci płaczą ze śmiechu

136

Media społecznościowe obiegło niecodzienne zdjęcie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Polityk pokazuje kciuk w górę do leżącej w szpitalnym łóżku kukły. Fotografia została wyśmiana przez internautów.

O co chodziło Niedzielskiemu? Internauci płaczą ze śmiechu
Adam Niedzielski został sfotografowany w szpitalu w niecodziennej sytuacji (Twitter)

W Polsce rośnie liczba zakażeń koronawirusem, a minister zdrowia robi sobie w tym czasie sesję zdjęciową w szpitalu. Na jednej z opublikowanych fotografii widać, jak Adam Niedzielski wraz z ratownikiem medycznym odwiedza "chorego". Sęk w tym, że nie ma raczej co liczyć na poprawę stanu zdrowia tego konkretnego "pacjenta".

Adam Niedzielski pod ostrzałem. Opublikowano niecodzienne zdjęcie

Sieć obiegło zdjęcie, jak minister Niedzielski pokazuje kciuk w górę do leżącego w łóżku manekina. Obok stoi ratownik medyczny, który uważnie przygląda się kukle. W tle widać ochroniarzy ministra.

Warto zwrócić uwagę, że ratownik ma niepoprawnie założoną maseczkę ochronną. Odsłania ona bowiem jego nos. Jedna z osób w tle również nosi maseczkę na brodzie.

Czy to normalne robić kciuka do kukły na szpitalnym łóżku? – zastanawia się pani Jadwiga, która opublikowała niecodzienne zdjęcie na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci wyśmiali ministra. "Nawet o zdrowie manekinów się troszczy"

Komentujący byli bezlitośni dla ministra zdrowia. Na profilu "Tygodnika NIE" na Facebooku podkreślono, że życzenie powrotu do zdrowia manekinowi to "nowa jakość w polityce". Nie zabrakło także innych prześmiewczych komentarzy pod adresem Adama Niedzielskiego.

Pan minister nie jest lekarzem i nie musi wiedzieć, że to kukła. Widzi szpitalne łóżko z pacjentem i jego poczucie wrażliwości każe pochylić się nad pacjentem, spytać czy jest zadowolony, a gdy ten nie może mówić, wykonać gest dodający pacjentowi otuchy w tym złym czasie – napisała jedna z osób.
To złoty człowiek jest. Nawet o zdrowie manekinów się troszczy. A Wy co zrobiliście w kwestii poprawy jakości (nie)życia manekinów? – dodała kolejna.

Obejrzyj także: Minister Niedzielski nie poradził sobie z pandemią COVID-19? Lekarz komentuje wyniki badania

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić