Wałęsa prosi o pomoc. Nagranie z samego rana trafiło do sieci

3641

Lech Wałęsa nie przebiera w słowach. Na Facebooku pojawiło się wymowne wideo, w którym założyciel Solidarności przedstawił swoje bardzo stanowcze i radykalne stanowisko wobec osób rządzących w Polsce. Poprosił też internautów o pomoc. A przy okazji utarł nosa hejterowi.

Wałęsa prosi o pomoc. Nagranie z samego rana trafiło do sieci
Lech Wałęsa zabrał głos (Facebook)

Lech Wałęsa działa od samego rana. Były prezydent nagrał jeszcze przed wschodem słońca wideo, na którym przedstawił swoje stanowisko w sprawie sytuacji politycznej w Polsce. Jego propozycje i przemyślenia zostały opublikowane na Facebooku.

Opublikowane przez Wałęsę wideo trwa nieco ponad dwie i pół minuty. - Zabieram głos, bo nie mogę wytrzymać - tłumaczył. Podczas krótkiego filmiku były prezydent przedstawił swoje przemyślenia dotyczące sytuacji politycznej w Polsce. Stwierdził, że miliardy złotych nasz kraj traci przez "głupie rządzenie". Poprosił, aby "kilka mądrych osób" sporządziło listę osób odpowiedzialnych za "straty narodu polskiego"

Więc ja proponuję, aby jak najszybciej paru mądrych ludzi zrobiło listę, spis osób odpowiedzialnych za straty narodu polskiego - zaproponował Wałęsa.

Lista miałaby powstać w konkretnym celu. Wałęsa zaproponował, że po utracie władzy przez PiS służyłaby do weryfikacji osób, które "ograbiły Polskę". Te musiałyby wtedy zwrócić te pieniądze, aby zniwelować straty. Były prezydent zaapelował, aby sprawiedliwości stało się zadość. Kończąc swoją wypowiedź stwierdził, że liczy na wspólne wymyślenie skutecznych metod.

Kiedy odzyskamy rządzenie przez odpowiedzialnych ludzi wtedy ci, którzy się wzbogacili, nagrabili polskie pieniądze, będą mieli potrącane te wszystkie straty, do których ich rządzenie doprowadziło (...) Jestem przekonany, że sprawiedliwości musi stać się zadość (...) Pomyślcie o tym, jak obciążyć stratami, które niepotrzebnie ponosimy tych, którzy wspierają niszczenie Polski. Mam nadzieję, że wymyślimy metody, by pozbawić ich majątków - zaapelował były prezydent.

"Co Ty wiesz o życiu"

Pomimo wczesnej pory publikacji nagranie Wałęsy obejrzało już sporo osób. Wielu internautów postanowiło nawet wyrazić swoją opinię w komentarzach. Sam Wałęsa wdał się nawet w wymianę zdań z hejterem, który pisał o piciu alkoholu w Magdalence. Były prezydent był zdegustowany jego postawą.

Lepiej niech robią jak ja w Magdalence mogę wysłać film na społecznościowym jak to kieliszkiem się załatwia takie sprawy - napisał internauta.
Co Ty wiesz o życiu - odpisał mu Wałęsa.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Pracownicy sklepu zaatakowali inspektorów sanepidu. Rzecznik MZ: Sprawa znajdzie finał w prokuraturze
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić