o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wałęsa szuka pracy. Stawka zwala z nóg

1974
Podziel się

Lech Wałęsa czuje się coraz lepiej po ostatniej operacji wymiany baterii w rozruszniku serca. Były prezydent postanowił więc poszukać pracy. Gdzie? W internecie. A konkretnie na portalu, który wspiera rozwój zawodowy osób powyżej 50 roku życia. Za spotkanie z byłym prezydentem trzeba jednak słono zapłacić.

Wałęsa szuka pracy. Stawka zwala z nóg
Były prezydent Lech Wałęsa. (Getty Images)
bErykUXp

Portal flexi.pl jest przeznaczony dla osób szukających pracy powyżej 50 roku życia. "Masz 50, 60, 70 lat? Pracuj elastycznie, jak lubisz. Znajdź pracę, pasję lub daj swoje ogłoszenie. Bądź flexi" - czytamy na facebookowym profilu strony. Lech Wałęsa postanowił poszukać dodatkowego zajęcia, dlatego zamieścił na stronie ogłoszenie o pracę ze swoim zdjęciem.

Były prezydent już jakiś czas temu skarżył się na kłopoty finansowe. Przez pandemię koronawirusa odwołano wszystkie jego spotkania za granicą, za które, jak się chwalił, pobierał od 10 tys. euro do 100 tysięcy. "Wykłady na Zachodzie? Od 10 tys. euro do 100 tysięcy. Zarabiam na zachodnich kapitalistach" - wspominał. Wałęsie na utrzymanie nie wystarcza nawet prezydencka emerytura w wysokości 6 tys. złotych.

bErykUXr
Nie wiem co robić, bo nie mogę latać na wykłady, a muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję - mówił jakiś czas temu Wałęsa.

W ogłoszeniu o pracę Wałęsa podkreślił, że jego umiejętności dotyczą konsultingu, czyli doradztwa. Jest to dziedzina zarządzania zajmująca się szeroko pojętym doradzaniem podmiotom gospodarczym. Wałęsa reklamuje się jako doświadczy przywódca i świetny mówca. Były prezydent czeka na zaproszenia na spotkania i szkolenia, na których będzie motywował pracowników. Liczy także na oferty spotkań rodzinnych.

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy - napisał Lech Wałęsa w ogłoszeniu.
bErykUXx

Cena za spotkanie z Wałęsą zwala z nóg

W ogłoszeniu Wałęsa podał, ile kosztuje takie spotkanie. Tanio nie będzie. Cena może wynieść nawet 20 tys. zł., ale można negocjować.

Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki - dodaje.
bErykUXy
Zobacz także: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErykUXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1974)
Perfect
3 miesiące temu
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym
ciesiol
3 miesiące temu
Jaki kraj takie komentarze - pytam krytykow, co osiagneli,jaki wplyw maja na RP i komu pomogli. Lechu jestes wielki i wlasny kraj nie umie wykorzystac Twojej niezwyklosci i madrosci... coz, tradycja parobka silniejsza ...
Ona
4 miesiące temu
Zabrać mu komputer odciąć internet.To źenujące ten człowiek przynosi wstyd.
bErykUXT
Menager
4 miesiące temu
W Gdańsku do Biedronki ootrzeba kasjerów! Lech w czym mogę pomóc?😏
Fdick
4 miesiące temu
Na elektryka na budowę...bo sprzedawczyków już nie zatrudniają Bolek działaj....
Judasz
4 miesiące temu
Niedługo spotkasz się Janem Olszewskim.
Okoń
4 miesiące temu
Szkoda człowieka,taki wykształcony, elokwentny gość nie ma z czego żyć
derty
4 miesiące temu
Rodziną się zajmij, albo w Totka graj jak nie masz kasy.
janusz
4 miesiące temu
Ilu doradców będzie miał w sztabie ?i czy oddzielnie opłacani ?
Czesiek
4 miesiące temu
Leszek , mam płot do pomalowania , płacę 10 zł + vat za godzinę . przyjdziesz ? czy Ciebie przywiezie Ochrona. ? daj znać , bo innego zatrudnię .
pol
4 miesiące temu
Za dopłatą, nie daje się słuchać jego bredni. Przykro patrzeć jak siękomuś w głowie pomieszało. Niech nie narzeka, bo większość Polaków musi żyć za sporo mniejszą emeryturę.
wake up
4 miesiące temu
Mam propozycje dla prezydenta - niech wysle swoja zone do pracy zeby zapracowala na swoje zachcianki.
NS..
4 miesiące temu
Należy mu się krzyż żelazny za obalenie socjalizmu i muru berlińskiego ,takiego na klatę ze 2,5 tony
bErykUXL
Polak
4 miesiące temu
To już się nie żegna że światem zmienił zdanie szkoda.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić