Warszawa. Koszmar na moście Północnym. Ogromne utrudnienia w ruchu

1

W czwartek doszło do poważnej kolizji na moście Północnym w Warszawie. Karambol z udziałem sześciu samochodów doprowadził do tego, że na warszawskim Tarchominie utworzyły się ogromne korki.

Warszawa. Koszmar na moście Północnym. Ogromne utrudnienia w ruchu
Policja (Pixabay)

Kolizja sześciu aut doprowadziła do gigantycznych problemów. Zaczęły tworzyć się poważne zatory. Kierowcy mieli kłopoty z przedostawania się z północnej części miasta do centrum.

Na moście Północnym, w kierunku Bielan, przed zjazdem na Wisłostradę, doszło do kolizji sześciu pojazdów osobowych. Kierowcy zostali zbadani alkomatem - wszyscy byli trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał - mówiła Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, cytowana przez warszawa.naszemiasto.pl.

Wypadek sprawił, że trzeba było zamknąć jeden pas. Funkcjonariusze zajęli się wyjaśnianiem przyczyn karambolu, a ponadto eksperci skupili się na szacowaniu strat.

Wypadek w Warszawie. Potężne utrudnienia

W związku z karambolem doszło do tego, że na warszawskim Tarchominie utworzyły się ogromne korki. Skutki kolizji musiały usuwać odpowiednie służby.

Pamiętajmy o tym, by zachowywać odpowiednią ostrożność na drodze. Trzeba być bardzo uważnym. Moment rozprężenia może być opłakany w skutkach.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić