Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

"To jest pobudka". WHO ostrzega przed nową pandemią

126
Podziel się

Dr Mark Ryan z WHO ostrzega przed kolejnymi pandemiami. Wyraził obawę, że któraś z nich będzie nawet gorsza od pandemii COVID-19.

"To jest pobudka". WHO ostrzega przed nową pandemią
(YouTube)
bEJEZsmZ

Dr Mark Ryan zwrócił uwagę, że obecnie w brytyjskich szpitalach przebywa rekordowa liczba pacjentów zarażonych koronawirusem. Ekspert WHO wyraził obawę, że pandemia "COVID1-19" nie jest nawet "tą dużą pandemią", która, jak twierdzi, dopiero może nadejść.

Ten wirus jest wysoce zaraźliwy, zabija ludzi, ale jego śmiertelność jest stosunkowo niska w porównaniu z innymi pojawiającymi się chorobami – wyjaśnił dr Mark Ryan, którego cytuje "Mirror".
bEJEZsnb

Światowa Organizacja Zdrowia – COVID-19 to początek globalnych pandemii

Ryan nie sprecyzował, jak wysoce zaraźliwe mogą być te nowe schorzenia. Jednocześnie ekspert WHO uważa, że doświadczenia wyciągnięte z pandemii koronawirusa okażą się przydatne w walce z kolejnymi światowymi kryzysami.

To jest pobudka, teraz uczymy się, jak robić pewne rzeczy lepiej. Jak sprawniej wykorzystywać naukę, jak sprawniej stosować logistykę, jak skuteczniej się szkolić, jak skuteczniej zarządzać, jak skuteczniej się komunikować – podkreśla dr Mark Ryan.
bEJEZsnh

Nowa, hipotetyczna pandemia jest określana przez ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia jako "choroba X". W Demokratycznej Republice Konga do szpitala trafili ostatnio pacjenci zarażeni nieznanym schorzeniem. Naukowcy nie kryją obaw, że może być to początek kolejnego globalnego kryzysu. Wciąż jednak nie stwierdzono, jaka to choroba i jakie niesie ze sobą ryzyko epidemiczne.

Zobacz także: Zobacz też: Szczepionka na COVID-19 w Polsce. Tak wyglądały pierwsze szczepienia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJEZsnC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
sławekkkkk
10 miesięcy temu
WHO współpracuje z tymi co wypuszczają te wirusy. To jest plan podboju ludzkości... chcą nad nami uzyskać kontrolę. Na jesień w Kanadzie tamtejszy parlament mówił o nowym szczepie koronowianina którego choroba będzie nazywać się Covid-21. Pytanie skąd wiedzieli że będzie nowy szczep???
Greg
10 miesięcy temu
WHO za słowami Trumpa USA miało opuścic szeregi tej paczki miliardowych w profitach grupy. JOE Biden zadeklarował że niczego takiego nie zrobi cokolwiek będzie już dawno Grupa Bildberga i Klub Rzymski ustawiły solidne cele redukcji populacji świata pryz totalnym gniciu kościoła głównie katolickiego plany są realizowane W Polsce też są ludzie którzy służą idea WHO a nie ideałom Hipokratesa odnośnie lekarzy
Sowa
10 miesięcy temu
Te WHO powinno trafić pod Sąd! I zaraz się pandemią skończy...
bEJEZsnD
Inez
10 miesięcy temu
Nie strasz, nie strasz bo się...Już dość tego..ileż można. Nie mogą wprost powiedzieć, że jest nas za dużo i połowa z nas jest do odstrzału. Przynajmniej nikt nie miał by złudzeń, że to wojna z ludzkością. A tak to połwa Polaków ciągle myśli że wszystko jest dla "naszego dobara".
Pytek
10 miesięcy temu
"zarażeni schorzeniem", ciekawe czym jest zarażony tzw.dziennikarz?
Xxl
10 miesięcy temu
To taki ichni Simon 😄
Duma
10 miesięcy temu
Przecież to było wiadome. Oni już dawno mieli to zaplanowane i wprowadzą za dwa lata szczepionkę z czipem. Depopulacja idzie pełną parą. Marzenia Gaetsa się spełniają. WHO ma krew na rękach!!!!
Nzhsiwbdbs
10 miesięcy temu
Ryan dostał kilka melonów w łapę i sieje propagandę aby bogaci i ci co kontrolują media mogli na tym dalej zarabiać, to jest dramat co z światem robią niektórzy ludzie. W covid jeszcze jako tako może ktoś uwierzył ale nikt nie uwierzy że nagle kolejna pandemia PRZYPADKIEM wybuchła.
Fred
10 miesięcy temu
Dlaczego jeszcze nie ukarano WHO wszystkie Państwa wiedzą że to wyszlo od nich z labolatorium przez ich doświadczenia! Miliony ludności juz umarło przez nich czas na kare!!!
Asiulka
10 miesięcy temu
Macie swoje globalne ocieplenie.Niszczycie lasy ,miejsca gdzie mieszkają dzikie zwierzęta.Te wszystkie choroby pochodzą od zwierząt,a że są bardziej odporne nie chorują tak jak np;nietoperz .Covid to dopiero początek tragedii jaka dopadnie cały świat. Czy nikt z was nie czytał o końcu świata? Jest wyraźnie napisane że przyjdzie plaga chorób,ludzie masowo będą się budować ,brat od brata się odwróci itp.I to wszystko się dzieje.Ludzie obudźcie się, póki jeszcze można
lew
10 miesięcy temu
Oskarzyc ludobojcow !! Zamknąc granicę zadnych czarnych bezowych do Europy nie wpuszczac .
Rekin
10 miesięcy temu
Nic nie robią pożytecznego,tylko straszyć umią i siać panikę. Rozwiązać tą przestępczą organizację.
Bimbo
10 miesięcy temu
Nie mogę słuchać już tej komunistycznej Instytucji. Powinin to zlikwidować i posądzi wszystkich.
bEJEZsnv
nmyuu
10 miesięcy temu
who nie panuje nad niczym,tylko kase dostaja, i nic nie robia,a przepraszam,graja w reklamach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić