Wiadomo, kim był mężczyzna, który zemdlał podczas orgii na plebanii

1083

Sprawa orgii na plebanii kościoła NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wiadomo już, ile osób brało udział w imprezie zorganizowanej przez księdza Tomasza Z., oraz który z uczestników wymagał pomocy medycznej.

Wiadomo, kim był mężczyzna, który zemdlał podczas orgii na plebanii
Do orgii miało dojść w mieszkaniu ks. Tomasza Z., na parafialnej plebanii (O2, Rafał Strzelec)

Do szczegółów seksualnej imprezy dotarł Fakt. W orgii miał wziąć udział organizator, czyli ksiądz Tomasz Z., wynajęty żigolak oraz... jego kochanek! To właśnie ten ostatni mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł i wymagał pomocy medycznej.

Dziennikarze Faktu informują, że ks. Tomasz Z. spanikował i nie chciał wpuścić ratowników. Konieczna była interwencja policji.

Sierpniowa noc zakończyła się skandalicznie

Do orgii miało dojść w nocy z 30 na 31 sierpnia. To wtedy ksiądz Tomasz Z. zaprosił dwóch mężczyzn do tzw. trójkąta. Fakt wskazuje, że męska prostytutka była znajomym księdza.

Nie wiadomo jednak, skąd wikariusz miał takie znajomości i czy na plebanii dochodziło wcześniej do podobnych imprez.

Uczestnicy seks-imprezy zażywali viagrę i korzystali z uciech. Niestety, kochanek męskiej prostytutki nie wytrzymał i stracił przytomność. Pomoc wezwał partner poszkodowanego.

Do wezwania pogotowia doszło około 1:00. Uczestnicy byli pod wpływem substancji psychotropowych. To doprowadziło do utraty przytomności poszkodowanego. Zgłaszający został wyrzucony z mieszkania. Twierdził, że nie miał możliwości udzielenia pomocy poszkodowanemu z tego względu - przekazał Faktowi informator.

Inna wersja zakłada, że pomoc mógł wezwać inny ksiądz z parafii, który - choć nie uczestniczył w orgii - słyszał całe zamieszanie i mieszka w okolicy.

Poszkodowany został ostatecznie zabrany do szpitala i po udzieleniu pomocy wypisał się na własne żądanie.

Przypomnijmy, że prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieudzielenia pomocy osobie poszkodowanej. Wiadomo, że w Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu nie przesłuchała jeszcze księdza Tomasza Z.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić