Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wicemarszałek Sejmu zachorował na COVID-19. Apeluje do Polaków

7

Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski poinformował za pośrednictwem Twittera, że zaraził się koronawirusem. Przy okazji zaapelował do wszystkich, aby uważali na siebie i nie lekceważyli sytuacji związanej z pandemią.

Wicemarszałek Sejmu zachorował na COVID-19. Apeluje do Polaków
Piotr Zgorzelski ma koronawirusa (PAP)

Koronawirus absolutnie nie odpuszcza. Z dnia na dzień rośnie liczba potwierdzonych przypadków w naszym kraju i za granicą. Co gorsze, nie brakuje kolejnych rekordów zakażeń.

Zaraza atakuje też scenę polityczną. Przekonał się o tym sam prezydent USA Donald Trump. Zakażenia dopadają również i polskich polityków.

W poniedziałkowy poranek o pozytywnym teście na COVID-19 poinformował Piotr Zgorzelski. W krótkim wpisie na Twitterze przekazał, jak się czuje.

Otrzymałem pozytywny test na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze. Przebywam na kwarantannie. Uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia. Pracownikom służby zdrowia i inspekcji sanitarnej bardzo dziękuję za ich pracę, często na granicy ludzkiej wytrzymałości - napisał Zgorzelski.

Koronawirus w polskiej polityce

Przypadków koronawirusa w polskiej polityce było już sporo. W połowie września o zakażeniu informował m.in. poseł PiS Robert Telus. Zakażeni byli też wiceprezes PSL Dariusz Klimczak czy Artur Dunin z KO.

Zobacz także: Tłit - Joanna Scheuring-Wielgus
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić